Łowicz – Polonia W. 1:0 (koniec) | Warta S. – Ursus 0:1 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – Świt NDM 0:1 (koniec)
Oskar – Sokół 0:0 (koniec) | ŁKS – Błękitni Raciąż 0:0 (koniec) | Broń – Warta D. 2:2 (koniec)
Broń Radom
2:2 (0:2)
Warta Działoszyn
Środa 06.04.2016, 18:003 Liga łódzko - mazowiecka

Kończy się to spotkanie. Gospodarze prowadzili do przerwy 2:0. Wszystko jednak zmieniło się w drugiej połowie, kiedy to szybko z boiska wyleciał Stolarczyk. Chwilę później bramkę na 1:2 zdobyli miejscowi, a w końcówce wyrównał Kimura. Jeszcze w 89. minucie czerwoną kartkę ujrzał Kurpiewski, jednak zabrakło czasu gospodarzom, aby wykorzystać przewagę dwóch piłkarzy i przechylić szalę tego spotkania na swoją korzyść. (19:54:17)

90

90+2
    Napierają gospodarze, jednak brakuje im szczęścia w końcówce.

90
    Sędzia do obowiązującego czasu gry dolicza cztery minuty.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Bojek (Broń Radom).

89
    Czerwona kartka dla Kurpiewski (Warta Działoszyn).

87
    Gol dla Bronii!
    Mamy wyrównanie. Bramkę zdobywa DAIJI KIMURA.

81
    Zmiana w drużynie Warta Działoszyn: z boiska schodzi Marchewka, na boisku pojawia się D. Stolarczyk.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Majchrowski (Warta Działoszyn).

73
    Zmiana w drużynie Broń Radom: z boiska schodzi Bouchniba, na boisku pojawia się Sałek.

72
    Zmiana w drużynie Warta Działoszyn: z boiska schodzi Cukiernik, na boisku pojawia się Nagielski.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Cukiernik (Warta Działoszyn).

60
    Po czerwonej kartce dla Stolarczyka wyraźnie przeważają gospodarze. Po zdobyciu bramki kontaktowej miejscowi dążą teraz do wyrównania.