ŁKS – Pogoń Grodzisk Maz. 1:1 (koniec)
ŁKS Łódź
1:1 (0:0)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Niedziela 24.04.2016, 16:00 • Stadion miejski przy al. Unii Lubelskiej 2 • 3 Liga łódzko - mazowiecka • Runda 25

Mała niespodzianka ŁKS notuje remis. Pechowy występ zanotował Gorzelański, tracąc gola po minucie gry. ŁKS był jednak zmuszony go wprowadzić z racji wymogu młodzieżowca. Dziękujemy za uwagę. (18:01:36)

90+4

90+3
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Jaroń, na boisku pojawia się Maruszewski.

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Stryjewski (ŁKS Łódź).

90+1
    Brakuje dokładności w końcówce gospodarzom.

90
    Rzut wolny dla gości. Poradzili sobie z dośrodkowaniem goście. Mecz potrwa 3 minuty dłużej.

88
    Zmiana w drużynie ŁKS Łódź: z boiska schodzi Golański, na boisku pojawia się Ostalczyk.

88
    Za mocna wrzutka. Od bramki Marczuk.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Marczuk (Pogoń Grodzisk Mazowiecki).

87
    Rzut wolny dla ŁKS z linii środkowej boiska.

86
    Nad bramką z woleja Maślanka.

85
    Michalski zamyka dośrodkowanie i minimalnie chybia!

84
    Radzą sobie w zamieszaniu goście.

84
    Zablokowany strzał Martinsa. Korner.

82
    Zbyt słaba centra Golańskiego, a po chwili traci piłkę Pyciak.

81
    I jeszcze jeden.

81
    ŁKS naciera i kolejny rzut rożny.

80
    Niepewnie wychodzi za pole karne Gorzelański. O mały włos przelobowałby go Kołaczek. W kontrze wyciągnął się jak struna Marczuk po strzale Świątka. Korner.