Miedź II – Górnik W. 1:2 (koniec) | Ślęza Wrocław – Żmigród 0:0 (poz.) | Gorzów Wlkp. – Karnin 1:1 (koniec)
Miedź II Legnica
1:2 (0:0)
Górnik Wałbrzych
Sobota 30.04.2016, 11:00 • Stadion Miejski, Legnica • 3 Liga dolnośląsko-lubuska • Runda 28

Rezerwy Miedzi nie wykorzystały szansę i dały sobie odebrać zwycięstwo w końcówce spotkania. Górnik Wałbrzych grał do końca i wykorzystał przewagę jednego zawodnika. (13:13:43)

90+5

90+1
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88
    Gol dla Górnika Włb!
    Lider wykorzystał grę w przewadze, a gola najpewniej na wagę trzech punktów zdobył MARCIN ORŁOWSKI! Dograł mu Sawicki, a kapitan gości precyzyjnym strzałem wpisał się na listę strzelców.

81
    Przemysław Wichłacz ogląda drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska!

80
    Wałbrzyszanie dopięli swego! MATEUSZ SAWICKI doprowadza do wyrównania! Wbiegł w szesnastkę rywali i uderzeniem po długim rogu pokonał bramkarza.

70
    Górnik po stracie gola bardzo często przejmuje inicjatywę, lecz wciąż nie przekłada się to na rezultat. Wciąż Miedź prowadzi 1-0.

66
    Premierowa roszada w składzie gości. Krawiec wbiega za Grzegorza Michalaka.

55
    Gol dla Miedzi!
    ADAM WASILEWSKI daje legniczanom prowadzenie! Po wrzutce z rzutu rożnego i niepewnym wyjściu Jarosińskiego, Wasilewski głową wpakował futbolówkę do siatki.

52
    Gospodarze przeprowadzili już drugą zmianę (w przerwie doszło do pierwszej z nich). Sytuacja na boisku wciąż jest podobna. Dużo walki, mnóstwo niedokładności i zero bramek.

46

Zgromadzona garstka kibiców gospodarzy, a także ekipa wyjazdowa Górnika na pewno wolałaby inaczej spędzić te czterdzieści pięć minut. Na szczęście tych drugich, spora część pierwszej odsłony ich ominęła.

45

44
    Jeden z nielicznych ataków gospodarzy zakończonych celnym strzałem. Jarosiński na posterunku.

42
    Potężna próba Grzegorza Michalaka. Bramkarz Miedzi po niepewnej interwencji pozostaje jednak z czystym kontem.

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej odsłony. Nie wygląda to wszystko najlepiej. Zespoły mają olbrzymie problemy z oddaniem celnego strzału.

27
    Legniczanie mieli okazję na dośrodkowanie z rzutu rożnego, lecz nic z tego nie wyszło. Kilka minut wcześniej zaatakowali przyjezdni, a dokładniej Orłowski, który ostatecznie przestrzelił.

22
    Sawicki próbował zaskoczyć golkipera rywali uderzeniem z ostrego kąta. Ten nie musiał nawet interweniować. Futbolówka przeleciała obok bramki.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!