Bałtyk G. – Lechia II 3:0 (koniec) | Gwardia K. – Bałtyk K. 1:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
1:0 (0:0)
Bałtyk Koszalin
Sobota 07.05.2016, 17:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska • Runda 26

90+3
    Koniec meczu. (18:53:33)

90+2
    Jedna z ostatnich szans Bałtyku. Rzut rożny, w polu karnym nawet Skrzyński. Jednak dośrodkowanie było zbyt słabe, aby zagroziło Budnikowi

90+1
    Kołodziejski uderza po długim rogu! Centymetry zabrakły, aby Gwardia prowadziła 2:0

85
    Krauze miał szansę doprowadzić do remisu. W ostatniej chwili jego uderzenie zostało zablokowane

80
    Kolejna okazja Brzeziańskiego, tym razem najskuteczniejszy gracz w sezonie Gwardzistów uderzył z całej siły daleko obok bramki

70
    Brzeziański indywidualnie wpada w pole karne próbuje przelobować Skrzyńskiego, ale nieskutecznie.

64
    Gospodarze obejmują prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłką trafia do Kołodziejczyka, ten podaje wprost na nogę do BRZEZIAŃSKIEGO, który pakuje piłkę do siatki strzałem z lewej nogi

62
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale nikt nie zamykał. Od bramki Skrzyński

Szansa z rzutu wolnego dla Gwardii

60
    Gwardia naciska. Kolejny rożny, ale defensorzy Bałtyku wyjaśniają sytuację

55
    Gospodarze od początku drugiej połowy zaatakowali. Najpierw groźny strzał na rzut rożny odbił Skrzyński. Niedługo później Dondera po indywidualnej akcji zmusił do interwencji bramkarza Bałtyku

Warto wspomnieć, że spotkanie ogląda z wysokości trybun ponad 2 tysiące osób

46

45

45
    W ostatnich minutach spotkanie było wyrównane. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska

37
    Gwardia nieco przyspieszyła. Kołodziejski w dogodnej sytuacji uderzył tuż obok bramki SKrzyńskiego

30
    Ziętarski wpada w pole karne podaje wzdłuż linii bramkowej, piłkę odbija Skrzyński. Zabrakło "dobitki" w tej sytuacji

23
    Krauze wbiega w pole karne uderza i.... poprzeczka ratuje Gwardię

19
    Krystian Krauze szukał szczęścia w uderzeniu z dystansu, ale Skrzyński bez problemów łapie piłkę