PSG HB – THW 29:27 (koniec) | PGE Vive – Veszprem 39:38 (po rz.)
po rz.
Vive Kielce
39:38 (13:17, 29:29, 35:35)
Telekom Veszprem HC
Niedziela 29.05.2016, 18:00 • Lanxess Arena, Kolonia • Liga Mistrzów - Final Four • Finał

VIVE KIELCE Z PUCHAREM LIGI MISTRZÓW! (20:21:10)

Czy ktoś przewidział taki scenariusz! Historia pisze się na naszych oczach! Dziękujemy za śledzenie tej relacji!

Niesamowita historia! Vive Kielce wygrywa Ligę Mistrzów! Najpierw gonienie wyniku, osiem bramek nadrobili w 12 minut. Potem dogrywka przyprawiająca o zawał serca, a teraz te karne! Zarówno Marin Sego, jak i Sławek Szmal obronili rzuty rywali!

Koniec meczu. (35:35)
    Julen Aguinagalde trafia i Vive zwycięża!