Broń – Sokół 0:1 (koniec) | Energia – ŁKS 1:2 (koniec) | Polonia W. – Legia II 1:3 (koniec)
Ursus – Łowicz 2:0 (koniec)
Broń Radom
0:1 (0:1)
Sokół KONSPORT Aleksandrów Łódzki
Sobota 04.06.2016, 17:00 • Stadion miejski w Radomiu • 3 Liga łódzko - mazowiecka • Runda 34

Udało się gościom utrzymać wynik do końcai i ostatecznie wygrać ostatnie spotkanie w tym sezonie. Sokół kończy rozgrywki na trzecim miejscu, a Broń na jedenastym. Dziękujemy za uwagę (19:01:22)

90+3

90+1
    Zmiana w drużynie Sokół Aleksandrów Łódzki: z boiska schodzi Marciniak, na boisku pojawia się Pecyna.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Pietrasiak (Sokół Aleksandrów Łódzki).

88
    Zmiana w drużynie Sokół Aleksandrów Łódzki: z boiska schodzi Wrzesiński, na boisku pojawia się Pękała.

85
    Zmiana w drużynie Sokół Aleksandrów Łódzki: z boiska schodzi Stępień, na boisku pojawia się Bierżyński.

78
    Żółtą kartkę otrzymuje Stępień (Sokół Aleksandrów Łódzki).

76
    Zmiana w drużynie Sokół Aleksandrów Łódzki: z boiska schodzi Chojecki, na boisku pojawia się Kwiatkowski.

74
    Zmiana w drużynie Broń Radom: z boiska schodzi Leśniewski, na boisku pojawia się Kimura.

73
    Nowosielski (Broń Radom) nie wykorzystał rzutu karnego. Trafił w słupek!

72
    Rzut karny dla Broni!

64
    Żółtą kartkę otrzymuje Chojecki (Sokół Aleksandrów Łódzki).

55
    Z wysoskiego "C" rozpoczęli gospodarze. Niewiele zabrakło, a Domżał po koźle wpuściłby bramkę, lecz nadal mamy remis.

46

Sokół przed przerwą zdołał jednak strzelić bramkę. Gracze z Aleksandrowa Łódzkiego dopięli swego i przed drugą połową schodzą z korzystnym rezultatatem. Za chwilę drugie 45 minut.

45+1

45
    Gol dla Sokoła!

Dośrodkowanie Knery zamyka głową PATRYK PIETRASIAK i wyprowadza Sokół na prowadzenie!