Lech P. – Górnik Ł. 2:2 (koniec) | Znojmo – Piast 0:1 (koniec)
Lech Poznań
2:2 (1:1)
Górnik Łęczna
Piątek 24.06.2016, 15:30 • Boisko przy Hotelu Bonifacio w Kępie koło Sochocina • Spotkania towarzyskie

Towarzyska potyczka pomiędzy poznańskim Lechem a Górnikiem Łęczna zakończyła się remisem 2:2.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, do usłyszenia! (17:20:22)

90+2

90+1
    Lechici raz jeszcze próbowali zaskoczyć Małeckiego, ale bezowocnie. Po chwili łęcznianie ruszyli z kontratakiem, lecz został on przerwany przez sędziego – koniec meczu!

90
    Sędzia postanowił przedłużyć ten pojedynek o jedną minutę.

87
    Za trzy minuty sędzia odgwiżdże koniec rywalizacji. Wiele wskazuje na to, że tutaj już nic się nie zmieni. W dalszym ciągu mamy remis. Lechici raz po raz atakują, ale nie przynosi im to korzyści.

86
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi zawodnik testowany, na boisku pojawia się Mierzejewski.

85
    Piesio zdecydował się na oddanie bardzo mocnego uderzenia zza pola karnego. Futbolówka poszybowała wysoko ponad bramką strzeżoną przez Matusa Putnocky'ego.

83
    Kolejny faul w wykonaniu jednego z lechitów. Na murawę upadł Tymiński. Na szczęście tym razem interwencja sztabu medycznego była zbędna. Zawodnik Górnika szybko odzyskał pełnię sił i wrócił do gry.

81
    Teraz lechici troszeczkę zwolnili. Ekipa z Poznania wycofała się na własną połowę, gdzie wymieniła kilka podań. Tempo rywalizacji siadło. Niewykluczone, że mecz zakończy się bieżącym wynikiem.

80
    Za około dziesięć minut ten pojedynek zostanie zakończony. Aktualnie łęcznianie mają niemały problem z przedarciem się na połowę przeciwnika. Lech gra dość wysokim pressingiem.

79
    Pawłowski nieźle dośrodkowywał do Formelli, który próbował zgrywać do środka pola karnego, ale żaden z lechitów nie zdołał wykończyć tej akcji. W ostatnich minutach podopieczni Urbana zaczęli grać znacznie lepiej.

77
    Lechici próbują przyspieszyć, szukają szansy na zaskoczenie defensywy Górnika Łęczna, ale bezowocnie. Obrona zielono-czarnych w dalszym ciągu jest bardzo solidna.

76
    Gol dla Lecha!
    Strzelcem bramki MACIEJ MAKUSZEWSKI. Wpierw Prusak obronił uderzenie Dariusza Formelli, a po chwili piłkę do siatki wprowadzić zdołał Maciej Makuszewski. Znów mamy remis! Do zakończenia rywalizacji pozostał jeszcze kwadrans.

73
    Poznaniacy próbują zaatakować, lecz niewiele z tego wynika. Próby Wielkopolan nie stwarzają łęcznianom większych korzyści. Zielono-czarni z łatwością neutralizują potencjalne zagrożenia.

71
    Tempo rywalizacji ponownie dość mocno siadło. Aktualnie na murawie nie dzieje się zbyt wiele. Piłka często zmienia właściciela, co jest spowodowane prostymi błędami. Przed momentem bezowocnie zaatakowali lechici.

70
    Do zakończenia dzisiejszego starcia Lecha Poznań z Górnikiem Łęczna pozostało już tylko dwadzieścia minut. W dalszym ciągu mamy jednobramkowe prowadzenie ekipy zielono-czarnych.

69
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Gajos, na boisku pojawia się Majewski.

68
    Przerwa na uzupełnienie płynów!

67
    Ceesay nieźle centrował w szesnastkę Górnika Łęczna, ale ostatecznie ta piłka nie dotarła do Arajuuriego. Po chwili Ceesay ponownie dośrodkował, lecz tym razem z futbolówką minął się Marcin Robak.

Mateusz

Gole: 45. Nielsen, 76. Makuszewski – 9. Danielewicz, 48. Bogusławski

Kartki:   56. Ceesay (LPO), 57. Makuszewski (LPO)

Lech Poznań: I połowa: Putnocky – Kędziora, Dudka, Nielsen, Wilusz – Majewski, Trałka, Kownacki, Gajos, Jóźwiak – Nicki Bille.

II połowa: Putnocky – Ceesay, Arajuuri, Bednarek, Gumny, Tetteh, Gajos (69. Majewski), Formella, Makuszewski, Pawłowski, Robak.

Górnik Łęczna: I połowa: Prusak (46. Małecki) – Jakubik, Pruchnik, Bogusławski, Leandro, Tymiński, Danielewicz, Bonin, Pitry, zawodnik testowany (86. Mierzejewski), Szpak.

II połowa: Małecki – Jarecki, Bogusławski, Bielak, Jakubik, Danielewicz (65. Tymiński), Drewniak, Nowak, Piesio, Szysz, Szpak.

Zmiany: Małecki – Mierzejewski, Bielak, Szmatiuk, Jarecki, Sasin, Nowak, Piesio, Świerczok, Drewniak.