Ruch – Raków 1:0 (koniec) | Wisła K. – Zagłębie S. 3:1 (koniec) | Sandecja – Puszcza 1:1 (koniec)
Wisła Pł. – Miedź 0:0 (koniec) | Śląsk – Hapoel BS 0:3 (koniec) | Jagiellonia – Vardar 0:2 (koniec)
Górnik Z. – Termalica 1:1 (koniec)
Ruch Chorzów
1:0 (1:0)
Raków Częstochowa
Środa 29.06.2016, 11:00 • Myszków • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (12:47:23)

Za nami mało interesujący pojedynek w Myszkowie, a szczególnie słaby poziom prezentowali zawodnicy w drugiej połowie. Przed przerwą Ruch Chorzów wyszedł na prowadzenie za sprawą trafienia Łukasza Monety. W drugiej odsłonie Waldemar Fornalik zmienił cały skład i jego team grał zdecydowanie słabiej. Starczyło to jednak na to, aby wygrał z II-ligowym zespołem. Raków Częstochowa miał swoje szanse, ale żadnej nie wykorzystał. Najbliżej szczęścia był Malinowski, któremu nie udało się jednak pokonać Lecha.

90

89
    W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry gracze Rakowa przeszli niemal całą drużyną na połowę rywali, ale finalnie oddali niecelne uderzenie.

88
    Sędzia nie powinien zbyt wielu minut doliczać do tej rywalizacji. Możemy spodziewać się dodatkowych dwóch-trzech minut.

87
    Arak bardzo dobrze utrzymywał się przy piłce i zdołał wywalczyć rzut wolny z 20. metrów. Na uderzenie ze stałego fragmentu gry zdecydował się Walski, jednak chybił celu.

85
    Dobrze ustawiony Cichocki wybija piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu. Mieliśmy przy okazji małe zamieszanie, ale bez strzału graczy Rakowa.

84
    Ruch Chorzów utrzymuje się w posiadaniu piłki i wyczekuje końca meczu. Niestety po przerwie nie mamy już takiej zaciętej walki na murawie.

83
    Trenerzy mobilizują jeszcze swoich zawodników do lepszej gry. Z akcją wychodzą piłkarze częstochowskiego teamu.

82
    Dobre dośrodkowanie Bargiela w kierunku Araka, jednak sędzia liniowy zasygnalizował w tej sytuacji spalonego napastnika Niebieskich.

81
    Kolejne minuty upływają przy wymianie podań w środkowej strefie boiska. Wydaje się, że Ruch stara się utrzymać korzystny rezultat.

80
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Szymański, na boisku pojawia się Rumin.

78
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Warchoł, na boisku pojawia się Gładkowski.

78
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Duriska, na boisku pojawia się Figiel.

77
    Bargiel starał się przeprowadzić ofensywną akcję, jednak jego rywal odczytał dokładnie jego zamiar i przejął futbolówkę.

76
    Zdecydowanie aktywniejszy od testowanego zawodnika jest Arak. Młodszy napastnik stara się cały czas pokazywać partnerom na wolnych pozycjach.

75
    Rzut rożny dla zespołu z Chorzowa. Po dośrodkowaniu z narożnika boiska nie mamy jednak zagrożenia pod bramką częstochowskiego teamu.

74
    Nieco ponad kwadrans do zakończenia rywalizacji w Myszkowie. Ruch Chorzów konstruuje akcję w ataku pozycyjnym.