Sandecja – Stal M. 2:1 (koniec) | GKS T. – Warta 0:2 (koniec) | ROW Rybnik – Odra O. 0:1 (koniec)
GKS Bełchatów – ŁKS 3:1 (koniec) | Siarka T. – Korona 1:3 (koniec) | Chojniczanka – Lechia 2:1 (koniec)
Rozwój – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | Legionovia – Polonia W. 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Trzyniec 2:0 (koniec)
Zlín – Radomiak 4:1 (koniec) | Piast – Ołomuniec 2:1 (koniec) | Termalica – Wigry 2:1 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
0:1 (0:0)
Odra Opole
Środa 06.07.2016, 11:00 • Rybnik-Kamień • Spotkania towarzyskie

Spotkanie w Rybniku-Kamieniu właśnie się zakończyło. Odra Opole zasłużenie zwycięża z ROW-em Rybnik 1:0. Dziękuję za uwagę! (12:38:40)

90

75
    Odra nie zamierza poprzestawać na jednym golu i cały czas jest w natarciu. Drużyna z Rybnika zepchnięta do defensywy.

60
    Gol dla Odry!
    Opolanie wychodzą na prowadzenie! Po kwadransie gry w drugiej połowie DAWID WOLNY pokonuje golkipera rywali.

55
    Jeden z zawodników KS ROW-u został ukarany żółtym kartonikiem.

46

Przerwa! Po bardzo wyrównanych pierwszych 45 minutach KS ROW Rybnik bezbramkowo remisuje z Odrą Opole. Wracamy za kwadrans!

45

30
    Właśnie mija trzydziesta minuta spotkania. Gra nieco się wyrównała, czekamy jednak na zryw którejś z drużyn.

15
    Piętnaście minut gry za nami. Póki co minimalną przewagę osiągnęli gracze Odry, ale worek z golami póki co nie został otwarty.

1

Oto składy wyjściowe obu drużyn na nadchodzące spotkanie:

KS ROW 1964 Rybnik: Kajzer – Janik, Cichy, Balul, Groborz – Jary, Slisz – Tkocz, Siwek, zawodnik testowany, Gładkowski

Odra Opole: Ziarko/Kleeman – Kolanko, Przystalski, Peroński, M. Gancarczyk, Ałdaś, W. Gancarczyk, Krysian, Staroń, Sypek, Marzec..

Zapraszam na zapis najważniejszych wydarzeń ze sparingowego spotkania KS ROW-u Rybnik z Odrą Opole. Początek zaplanowano na godzinę 11:00. Bądźcie z nami!

Witamy. Mecz rozpocznie się o 11:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 60. Wolny

Kartki:   55. . (ROW)

II połowa: Makuchowski- Jaroszewski, Dudzik, Spratek, Muszalik, Dzierbicki, Drozdowski, Koleczko, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany

II połowa: Kleeemann/Weinzettel – Brusiło, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk, Wepa, Niemczyk, Wolny, Brychlik, Sobczyński, Trznadel