KSZO – Puszcza 1:2 (koniec) | GKS T. – Chojniczanka 0:2 (koniec) | Arka – Gryf 1:1 (koniec)
Wigry – AEK Atény 0:1 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Błękitni 1:5 (koniec) | Wisła Pu. – Radomiak 0:0 (koniec)
Garbarnia – Cracovia 0:4 (koniec)
Garbarnia Kraków
0:4 (0:2)
Cracovia
Wtorek 12.07.2016, 18:00Spotkania towarzyskie

W ostatnim sparingu przed startem ekstraklasy Cracovia pokonuje Garbarnię 4:0. Bramki dla Pasów zdobywali Tomas Vestenicky, Mateusz Cetnarski, Mateusz Szczepaniak i Sebastian Steblecki. (19:41:42)

90

90
    Gol dla Cracovii!
    Przełożył sobie piłkę SEBASTIAN STEBLECKI i uderzył nie do obrony! Cracovia prowadzi 4:0!

89
    Pyrdek w pole karne, jego płaskie dogranie przecina Kalemba.

87
    Centra z prawego skrzydła pada łupem Dobrolińskiego.

85
    Wdowiak urwał się defensywie, wpadł w pole karne, ale jego uderzenie w ostatniej chwili zablokował defensor Garbarni.

84
    Kolejna szansa Szczepaniaka, znów piłka przeniesiona jednak obok słupka.

82
    Bezpośrednio z rzutu wolnego próbował Sosnowski, który chwilę temu zameldował się na boisku. Techniczny strzał, brakło jednak precyzji.

81
    Faulowany w środku pola Szewczyk, od rzutu wolnego Cracovia.

80
    Ofensywny wypad Garbarni, piłka po zagraniu Kozika ląduje jednak w rękawicach Dobrolińskiego.

78
    Ładna akcja Serafina, techniczny strzał minimalnie mija światło bramki.

76
    Serafin miękko do Szczepaniaka, ten jednak na minimalnym ofsajdzie.

75
    Wdowiak do prawej nogi, płaski strzał obroniony przez bramkarza.

74
    Piłka w polu karnym spadła na nogę Szewczyka, ale ten nie trafił w futbolówkę do końca czysto.

73
    Przewinienie Stebleckiego blisko linii środkowej. Piłka dla Brązowych.

71
    Mógł z przytupem zameldować się na boisku Szewczyk, jego strzał został jednak obroniony.

68
    Szewczyk na boisku w miejsce Adamczyka. Przerwa na uzupełnienie płynów.

65
    Wdowiak do MATEUSZA SZCZEPANIAKA, ten zdobywa swoją debiutancką bramkę w barwach Pasów!

Adam Delimat

Gole: 37. Vestenicky, 45. Cetnarski (kar.), 65. Szczepaniak, 90. Steblecki

Garbarnia Kraków: 1.połowa Zawodnik Testowany – Piszczek, Moskal, Kalemba, Zawodnik Testowany – Nowak, Pietras, Kitliński, Siedlarz, Stokłosa – Zawodnik Testowany.

2.połowa: Zawodnik Testowany – Piszczek, Kalemba, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany – Kostrubała, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany, Zawodnik Testowany (68. Kozik) – Górecki, Ciesielski.

Cracovia: 1.połowa Stępniowski – Wójcicki, Litauszki, Wołąkiewicz, Deleu – Covilo, Cetnarski, Dąbrowski – Jendrisek, Budziński, Vestenicky.

2.połowa: Dobroliński – Pyrdek, Bejan, Polczak, Kanach – Wdowiak, Dimun, Adamczyk (68. Szewczyk), Steblecki, Serafin – Szczepaniak.

Zmiany: Dobroliński, Sosnowski, Bejan, Dimun, Wdowiak, Steblecki, Adamczyk, Szczepaniak, Polczak, Szewczyk, Kapustka, Purdek, Kanach, Serafin.

Sędziowie: Sebastian Krasny