Nadwiślan – Legionovia 0:3 (koniec) | Świt NDM – Znicz 2:1 (koniec) | Wda – Rozwój 3:0 (koniec)
Jarosław – ROW Rybnik 2:3 (po dogrywce) | Tomaszów Maz. – Stal M. 0:2 (koniec) | ŁKS Łom. – GKS T. 2:3 (po dogrywce)
KKS – MKS Kluczbork 5:4 (po dogrywce) | Chełmianka – Olimpia Z. 1:3 (po dogrywce) | Błękitni – Gryf 4:1 (koniec)
Jastrzębie – Olimpia G. 1:0 (koniec) | Odra O. – Siarka T. 0:3 (koniec) | Gorzów Wlkp. – Pogoń Sdl. 0:3 (koniec)
Miedź II – GKS Bełchatów 1:4 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec) | Pogoń Lęb. – Kotwica 0:6 (koniec)

Gol dla Kotwicy!
    Jeszcze tuż przed końcem meczu szósta bramka dla Kotwicy Kołobrzeg.

85
    Piąta bramka dla gości na pięć minut przed końcem meczu. Drugi raz bramkarza gospodarzy pokonał KAROL ZIELIŃSKI.

69
    Czwarty gol dla drużyny z Kołobrzegu zapewnia im już pewną wygraną w tym meczu. Strzelcem KAROL ZIELIŃSKI

58
    Żółtą kartkę otrzymuje nieznany (Pogoń Lębork).

55
    KAROL ŻMIJEWSKI podwyższa prowadzenie Kotwicy w Lęborku.

52
    Żółtą kartkę otrzymuje nieznany (Kotwica Kołobrzeg).

45
    Goście podwyższają swoje prowadzenie kilka sekund przed przerwą! Gol do szatni MATEUSZA ŚWIECHOWSKIEGO i Kotwica prowadzi dwoma bramkami.

38
    JAKUB POZNAŃSKI otwiera wynik tego spotkania z rzutu karnego. Wyżej notowani goście prowadzą!

36
    Piotr Łęgosz wskazuje na jedenasty metr! Mamy rzut karny dla Kotwicy.

Kamil Bieniasz

Gole: 38. Poznański (kar.), 45. Świechowski, 55. Żmijewski, 69. Zieliński, 85. Zieliński, 90+2. nieznany

Kartki:   58. nieznany (PGL) – 52. nieznany (KTW)

Pogoń Lębork:
    Kotwica Kołobrzeg: Błąkała – Chouwer, Poznański, Jagiełło, Szywacz, Kacprzycki, Załęcki, Sochań, Świechowski, Żmijewski, Zieliński.

Sędziowie: Piotr Łęgosz (Toruń)