Górnik Z. – Warta 1:2 (koniec) | Podbeskidzie – Trzyniec 1:1 (koniec) | Newport County – Hradec Kralove 0:2 (koniec)
Olimpia E. – Bałtyk G. 6:1 (koniec) | Ołomuniec – GKS K. 2:0 (koniec)
Sigma Ołomuniec
2:0 (2:0)
GKS Katowice
Sobota 16.07.2016, 17:00 • Andrův stadion, Ołomuniec • Spotkania towarzyskie

89
    Pierwsza kartka w tym spotkaniu dla zawodnika Sigmy. Ukarany żółtym kartonikiem został Hala.

77
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Buchvaldek, na boisku pojawia się Hladik.

77
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Yunis, na boisku pojawia się Sevcik.

70
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Petr, na boisku pojawia się Zahradnicek.
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Sladky, na boisku pojawia się Housek.

70
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Falta, na boisku pojawia się Sterba.

70
    Zmiana w drużynie Sigma Ołomuniec: z boiska schodzi Skerle, na boisku pojawia się Sindelar.
    69.

69
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego, najwyżej do piłki wyskakuje Abramowicz, który uderza zaraz obok słupka! Ależ było blisko, by zdobyć bramkę kontaktową!

52
    Kolejna kartka dla zawodnika GKSu Katowice, to już trzecia w ciągu 3-4 minut! Kamiński ukarany przez sędziego za faul na rywalu.

50
    Żółtą kartkę otrzymuje Wołkowicz, który pojawił się w drugiej połowie na boisku, ale nie dostaliśmy informacji, którego z zawodników zmienił.

46
    Druga połowa zaczyna się od faulu Pielorza, za który pomocnik GKSu otrzymuje żółty kartonik.

45+1
    Gol Sigmy Ołomuniec!
    Bramkę zdobywa JAKUB YUNIS!
    Ciężka praca opłaciła się! Młody napastnik Sigmy pakuje piłkę do pustej bramki po akcji Skerlego. 2:0 do przerwy!
    38.

38
    Ładna akcja Sigmy! Sladky zagrywa do Petra, a ten wystawia futbolówkę Piskowi. Mocne uderzenie przeleciało nad poprzeczką bramki ekipy z Katowic. Czeska drużyna groźniejsza od rywali, to wiadomo!

34
    Ta akcja spodobała się kibicom! Buchvaldek ładnie minął Czerwińskiego i zagrał do Sladkiego, który uderza niecelnie. Ależ ładna by to była akcja czeskiej drużyny!

32
    Niezłe dośrodkowanie Prokića z prawej strony, Hala musiał wybić piłkę, bo inaczej byłoby gorąco pod bramką Buchty!

24
    Zrobiło się gorąco na boisku po faulu Goncerza na Hali. W obronie kolegi stanął Petr, który szybko doskoczył do polskiego zawodnika i szukał sprawiedliwości. Goncerz i Petr ukarani żółtymi kartkami.
    3. Yunis (OLO) - 1:0
    3. Buchvaldek (OLO) - 1:0

3
    Bramkę zdobył LUKAS BUCHVALDEK!
    I już mamy bramkę dla Sigmy! Pisek ruszył prawą stroną, dośrodkował do BUCHVALDKA, który uderzeniem z woleja pokonuje Nowaka! Czeska ekipa szybko wychodzi na prowadzenie!