Piast – Wisła Pł. 2:1 (koniec) | Termalica – Cracovia 3:2 (koniec) | Lech P. – Zagłębie L. 0:2 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
3:2 (3:1)
Cracovia
Niedziela 24.07.2016, 15:30 • Stadion Bruk-Bet, Nieciecza • PKO Ekstraklasa • 2. runda

Bruk-Bet Termalica Nieciecza na ten moment jest jedyną drużyną, która ma komplet zwycięstw i z 6 punktami melduje się na pozycji lidera LOTTO Ekstraklasy! Co na to rywale w kolejnych spotkaniach? Zapraszamy do pozostałych relacji na portalu lajfy.com. (17:37:42)

Piłkarze z Niecieczy zasłużenie tryumfują w starciu z Cracovią! Piłkarze obu drużyn wykazali się głównie w pierwszej połowie, kiedy to padły aż 4 gole. Po przerwie było już nudnawo i spokojnie, a w końcówce podniósł jeszcze emocje Dąbrowski, który wykorzystał jedenastkę. To jednak nie wystarczyło i po bardzo dobrej pierwszej kolejce, Cracovia notuje przegraną!
    Termalica wygrywa drugi mecz przed własną publicznością!

90+3

90+2
    Niepewna interwencja Pilarza, który opuścił własną bramkę! Chyba źle trafił w futbolówkę Čovilo i będzie korner dla Cracovii! Sandomierski zmierza w pole karne rywali!

90+1
    Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry!
    90. Damian DĄBROWSKI - 3:2

90
    Gol dla Cracovii!

DAMIAN DĄBROWSKI pewnie wykorzystuje jedenastkę i Cracovia znów łapie kontakt z Termalicą! Czy goście doprowadzą do wyrównania w doliczonym czasie gry?

89
    Wdowiak pokazywał się dobrymi dośrodkowaniami, a teraz wywalczył rzut karny!

89
    Rzut karny dla Cracovii!

88
    Ładna akcja Szczepaniaka, który zwiódł obrońcę w polu karnym! Dośrodkowanie na głowę Budzińskiego, który przestrzela z kilku metrów! To powinno się skończyć czymś lepszym, niż strzałem kilka metrów nad bramką!

86
    Kapustka walczył z dwójką obrońców, ale reprezentant Polski nie miał większych szans na przedarcie się w pole karne. Chyba już nic wielkiego się dziś nie wydarzy.

85
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Wojciech Kędziora, na boisku pojawia się Przemysław Szarek.

84
    Dobrze pokazuje się rezerwowy Wdowiak, który wykazuje się na prawym skrzydle. Sporo dośrodkowań tego zawodnika, ale na razie nic z tego nie wynika.

83
    Można narzekać na postawę Cracovii, od której można było wymagać jakiegoś rzucenia na rywala w celu odrobienia strat. Niczego takiego nie widzieliśmy, a teraz piłkarze są już chyba zbyt zmęczeni.

81
    Zdecydowanie zaostrzyły się nasze apetyty podczas przerwy, kiedy to cieszyliśmy się tymi 4 golami z pierwszej połowy. Teraz mamy zupełnie inne spotkanie, typowo "ekstraklasowe".

80
    Termalica nie popełnia żadnych błędów w drugiej odsłonie i Pilarz jest praktycznie bezrobotny w tych drugich 45 minutach. Trzeba przyznać, że zawodzi Cracovia, po której mogliśmy spodziewać się znacznie więcej.

79
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Róbert Litauszki, na boisku pojawia się Mateusz Wdowiak.

78
    Znów próbuje Cracovia, ale w jej atakach nie widać żadnego zaangażowania. Čovilo pomagał sobie ręką w polu karnym rywali, arbiter przerywa grę i dojdzie do ostatniej zmiany u gości.

Wiktor Bukowski

Gole: 13. Gutkovskis, 21. Kupczak, 36. Litauszki (sam.) – 26. Jendrišek, 90. Dąbrowski (kar.)

Posiadanie piłki: 29 % : 71 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 4:16. Rzuty rożne: 3:9. Spalone: 1:0. Foule: 15:10.
    Bruk-Bet Termalica: Trela (30. Pilarz) – Fryc, Osyra, Putiwcew, Pleva – Babiarz, Kupczak, Jovanović, Guba (58. Stefanik), Gutkovskis – Kędziora (85. Szarek).
    Zmiany: Pilarz – Ziajka, Stefanik, Miśak, Juhar, Staňo, Szarek.

Cracovia: Sandomierski – Deleu, Wołąkiewicz, Litauszki (79. Wdowiak), Wójcicki – Čovilo, Dąbrowski, Cetnarski (46. Kapustka), Jendrišek (74. Vestenický), Szczepaniak – Budziński.
    Zmiany: Stępniowski – Polczak, Bejan, Kapustka, Steblecki, Wdowiak, Vestenický.

Sędziowie: Mariusz Złotek