Górnik Ł. – Cracovia 0:0 (koniec) | Zagłębie L. – Termalica 2:0 (koniec) | Korona – Piast 1:1 (koniec)
Górnik Łęczna
0:0 (0:0)
Cracovia
Niedziela 31.07.2016, 15:30 • Stadion Arena, Lublin • PKO Ekstraklasa • 3. runda

Dziękujemy za śledzenie relacji na naszym portalu, zapraszamy tym samym po więcej. Dobrego wieczora! Lajfy.com (17:39:40)
    Dokładnie, na szczęście już się zakończył.

Po dokładnie 99. minutach zakończyło się spotkanie w Lublinie. Mecz nie zachwycił, za dużo niedokładnej piłki, podań, błędów, dość prostych błędów. Cóż mimo tego, że tak długo graliśmy to bramek nie zobaczyliśmy. Cieszyć może postawa Górnika Łęczna w obronie, co do Cracovii to podopieczni Jacka Zielińskiego na pewno nie są w optymalnej formie.

90+9

90+9
    Rzut wolny dla Cracovii, długo to wszystko trwało, decyzja sędziego mało zdecydowana, ale to Cracovia będzie miała okazję na lewej stronie.

90+8
    Śpiączka mocno pobiegł za Sandomierskim, który zmuszony został do wybicia. Górnik wyszedł z kontrą, Bonin na prawej stronie dał sobie radę z Deleu, ale na Polczaku się zatrzymał, tylko aut dla Górnika.

90+7
    Już siedem minut dłużej gramy, spotkanie będzie trwało na pewno ponad 100. minut. Mamy szansę na jakieś efektowne gole w bardzo niespotykanych minutach meczu.

90+6
    Dobre uderzenie Grzegorza Piesio, kozłująca piłka nie unieruchomiła Sandomierskiego, który pewnie wyłapuje ten strzał.

90+5
    Wołąkiewicz faulował jednego z zawodników Górnika na około 30. metrze.

90+4
    Jest szybszy Grzegorz Sandomierski na przedpolu od Śpiączki, jednak ciągle przy futbolówce Górnik.

90+3
    Bonin zbyt długo holował piłkę i to nie wyszło na dobre dla górników z Łęcznej. Cracovia będzie wznawiać od wrzutu z autu.
    90+2. Też jestem tego zdania, zawodnik całkowicie nieobecny na boisku.

90+1
    Teraz pytanie meczu. Ile minut zostanie doliczonych do regulaminowego czasu gry, zaraz się dowiemy.

90
    Danielewicz odegrał się przez przypadek Čovilo, kolejna żółta kartka w tym spotkaniu.

89
    Stara się pokazywać teraz Cetnarski w środku boiska, bardzo ruchliwy, może się to podobać Jackowi Zielińskiemu.

88
    Szczepaniak zdaniem arbitra faulowany w centralnej części boiska przez Pruchnika co się nie podoba kibicom zgromadzonym w Lublinie.

87
    Nic wielkiego się nie wykreowało z tej akcji. Danielewicz mocno uderzony w głowę przez Čovilo. Będzie potrzebna interwencja lekarzy.

86
    Kolejna dobra indywidualna akcja Leandro, kolejny rzut rożny i do narożnika zmierza już Szymon Drewniak.

85
    Próba wymuszenia faulu ze strony Cetnarskiego, sędzia Przybył pokazał znacząco palcem, że nie ze mną takie numery. Gramy dalej, przy piłce Górnik.