Gryf – Błękitni 2:1 (koniec) | Olimpia E. – Raków 2:2 (koniec) | Legionovia – Rozwój 0:3 (koniec)
Polonia W. – Polonia B. 0:3 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:1 (1:1)
Błękitni Stargard
Niedziela 31.07.2016, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 1. runda

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (18:57:33)

Mecz kończy się wygraną miejscowego Gryfa Wejherowo 2:1. Gole dla gospodarzy zdobywali dzisiaj Daniel Ciechański oraz Robert Chwastek. Z drugiej strony przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Przemysława Brzezińskiego. Oba teamy miały okazję na większą ilość bramek, a ostatecznie o jedną więcej sytuację strzelecką wykorzystali Wejherowianie.

90+5

89
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Chwastek, na boisku pojawia się Górski.

88
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Szymusik, na boisku pojawia się Pluta.

87
    To już ostatnie fragmenty rywalizacji w Wejherowie. Podopieczni Pawlaka są coraz bliżej zgarnięcia kompletu punktów na inaugurację sezonu.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Liśkiewicz (Błękitni Stargard).

81
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Czapłygin, na boisku pojawia się Karmański.

80
    Gol dla Gryfa!
    Strzelcem bramki ROBERT CHWASTEK!

Gospodarze kolejny już raz w tym meczu wychodzą na prowadzenie! Tym razem na listę strzelców wpisuje się dobrze grający w meczach sparingowych Robert Chwastek! To już ostatnie fragmenty tej rywalizacji!

80
    Wkraczamy w decydującą fazę tej rywalizacji. W spotkaniu mamy remis, a z pewnością każdy team z chęcią powalczy o trzy oczka.

75
    Kapitalną okazję na zdobycie bramki mieli gospodarze! Zawodnik z Wejherowa uderzył w kierunku bramki, a piłka ostatecznie trafiła w poprzeczkę!

68
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Ciechański, na boisku pojawia się Marczak.

64
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Magunski, na boisku pojawia się Flis.

60
    Godzina spotkania już za nami. Nadal utrzymuje się wynik z pierwszej połowy rywalizacji, ale oba zespoły wyraźnie chcą dzisiaj zagrać o pełną pulę.

57
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Czychowski, na boisku pojawia się Wicon.

55
    Oba teamy wykorzystały już po jednej zmianie. Z pewnością z upływem czasu możemy spodziewać się kolejnych korekt w składach.

53
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Fadecki, na boisku pojawia się Więcek.

50
    Pierwsze minuty drugiej połowy nie przyniosły zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Z ważnych sytuacji warto odnotować jeden korner dla Gryfa Wejherowo.

46
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Dempc, na boisku pojawia się Szur.

46

W pierwszej odsłonie rywalizacji byliśmy świadkami ciekawych starć i dwóch bramek. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce Ciechańskiego, a tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził strzałem z rzutu karnego zawodnik Błękitnych. Niewątpliwie po przerwie również czekają nas spore dawki piłkarskich emocji i parę sytuacji podbramkowych!

45+1

45+1
    Gol dla Błękitnych!
    Gola zdobywa PRZEMYSŁAW BRZEZIAŃSKI!

W ostatniej minucie pierwszej połowy mamy bramkę wyrównującą! Strzał zawodnika ze Stargardu Szczecińskiego trafia do bramki Lelenia! To jest typowy gol do szatni!

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Czapłygin (Błękitni Stargard).

40
    Zbliżamy się powoli do zakończenia pierwszej odsłony rywalizacji. Gospodarze najprawdopodobniej utrzymają swoją skromną zaliczkę do przerwy.

35
    W dalszym ciągu utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie Gryfa. Statystyki strzałów przemawiają jednak za przyjezdnym teamem (5-7).

27
    Zbliżamy się do trzydziestej minuty tego spotkania. Od momentu zdobycia bramki gospodarze muszą większą uwagę poświęcać na defensywę.

19
    Strzelcem bramki DANIEL CIECHAŃSKI.

Pierwszego gola w tym sezonie dla zespołu z Wejherowa zdobywa Ciechański! Tym samym gospodarze obejmują prowadzenie w premierowym meczu tego sezonu!

15
    Pierwszy kwadrans pojedynku za nami. Cały czas w Wejherowie bez bramek, ale więcej okazji po rzutach rożnych stworzyli sobie miejscowi.

10
    Żółtą kartkę otrzymuje Dampc (Gryf Wejherowo).

5
    Jest to pierwszy ligowy mecz tych drużyn w obecnym sezonie. Ciężko wskazać wyraźnego faworyta, ale rola gospodarza może przemawiać za Gryfem.

1

Na tą rywalizację zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 do relacji Lajfy.com!
    Dobre wyniki notowali w sparingach goście niedzielnej rywalizacji:

Błękitni Stargard:

Team ten jest przed zbliżającym się sezonem wielką niewiadomą. W kadrze jest wielu młodych i zdolnych zawodników, który solidnie pracują na wyrobienie swojej marki. Jest kilku zawodników rocznika 1998, takich jak: Karol Bełtowski, Grzegorz Szymusik czy Karol Orłowski. To właśnie oni w połączeniu z bardziej doświadczonymi graczami mają stanowić o sile zespołu w zbliżającym się sezonie.
    Kadra Błękitnych:

Gryf Wejherowo:

Zespół ten zdecydowanie ma potencjał na miejsce w środkowej części ligowej tabeli. Z pewnością fani z całej Polski kojarzą ten team z występów kilka lat temu w Pucharze Polski. O miejsce w bramce rywalizować będzie Dawid Leleń i Wiesław Ferra. Z ciekawych zawodników można podkreślić obecność Roberta Chwastka, który dobrze spisywał się w sparingach przed sezonem.
    Kadra Gryfa Wejherowo:

Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami interesującego starcia w ramach pierwszej kolejki II ligi. Gryf Wejherowo zmierzy się na własnym obiekcie z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Faworytem rywalizacji wydają się być gospodarze, choć oba kluby mają podobny potencjał. W tym przypadku kluczowym może okazać się gra przed własną publicznością. Wsparcie fanów z pewnością daje mentalną przewagę podopiecznym Mariusza Pawlaka.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..