Gryf – Błękitni 2:1 (koniec) | Olimpia E. – Raków 2:2 (koniec) | Legionovia – Rozwój 0:3 (koniec)
Polonia W. – Polonia B. 0:3 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:1 (1:1)
Błękitni Stargard
Niedziela 31.07.2016, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 1. runda

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Już w najbliższą niedzielę będziemy świadkami interesującego starcia w ramach pierwszej kolejki II ligi. Gryf Wejherowo zmierzy się na własnym obiekcie z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Faworytem rywalizacji wydają się być gospodarze, choć oba kluby mają podobny potencjał. W tym przypadku kluczowym może okazać się gra przed własną publicznością. Wsparcie fanów z pewnością daje mentalną przewagę podopiecznym Mariusza Pawlaka.
    Kadra Gryfa Wejherowo:

Gryf Wejherowo:

Zespół ten zdecydowanie ma potencjał na miejsce w środkowej części ligowej tabeli. Z pewnością fani z całej Polski kojarzą ten team z występów kilka lat temu w Pucharze Polski. O miejsce w bramce rywalizować będzie Dawid Leleń i Wiesław Ferra. Z ciekawych zawodników można podkreślić obecność Roberta Chwastka, który dobrze spisywał się w sparingach przed sezonem.
    Kadra Błękitnych:

Błękitni Stargard:

Team ten jest przed zbliżającym się sezonem wielką niewiadomą. W kadrze jest wielu młodych i zdolnych zawodników, który solidnie pracują na wyrobienie swojej marki. Jest kilku zawodników rocznika 1998, takich jak: Karol Bełtowski, Grzegorz Szymusik czy Karol Orłowski. To właśnie oni w połączeniu z bardziej doświadczonymi graczami mają stanowić o sile zespołu w zbliżającym się sezonie.
    Dobre wyniki notowali w sparingach goście niedzielnej rywalizacji:

Na tą rywalizację zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 do relacji Lajfy.com!

1

5
    Jest to pierwszy ligowy mecz tych drużyn w obecnym sezonie. Ciężko wskazać wyraźnego faworyta, ale rola gospodarza może przemawiać za Gryfem.

10
    Żółtą kartkę otrzymuje Dampc (Gryf Wejherowo).

15
    Pierwszy kwadrans pojedynku za nami. Cały czas w Wejherowie bez bramek, ale więcej okazji po rzutach rożnych stworzyli sobie miejscowi.

19
    Gol dla Gryfa!
    Strzelcem bramki DANIEL CIECHAŃSKI.

Pierwszego gola w tym sezonie dla zespołu z Wejherowa zdobywa Ciechański! Tym samym gospodarze obejmują prowadzenie w premierowym meczu tego sezonu!

27
    Zbliżamy się do trzydziestej minuty tego spotkania. Od momentu zdobycia bramki gospodarze muszą większą uwagę poświęcać na defensywę.

35
    W dalszym ciągu utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie Gryfa. Statystyki strzałów przemawiają jednak za przyjezdnym teamem (5-7).

40
    Zbliżamy się powoli do zakończenia pierwszej odsłony rywalizacji. Gospodarze najprawdopodobniej utrzymają swoją skromną zaliczkę do przerwy.

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Czapłygin (Błękitni Stargard).

45+1
    Gol dla Błękitnych!
    Gola zdobywa PRZEMYSŁAW BRZEZIAŃSKI!

W ostatniej minucie pierwszej połowy mamy bramkę wyrównującą! Strzał zawodnika ze Stargardu Szczecińskiego trafia do bramki Lelenia! To jest typowy gol do szatni!

45+1

W pierwszej odsłonie rywalizacji byliśmy świadkami ciekawych starć i dwóch bramek. Najpierw na prowadzenie wyszli gospodarze po bramce Ciechańskiego, a tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził strzałem z rzutu karnego zawodnik Błękitnych. Niewątpliwie po przerwie również czekają nas spore dawki piłkarskich emocji i parę sytuacji podbramkowych!

46

46
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Dempc, na boisku pojawia się Szur.

50
    Pierwsze minuty drugiej połowy nie przyniosły zbyt wielu sytuacji podbramkowych. Z ważnych sytuacji warto odnotować jeden korner dla Gryfa Wejherowo.

53
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Fadecki, na boisku pojawia się Więcek.

55
    Oba teamy wykorzystały już po jednej zmianie. Z pewnością z upływem czasu możemy spodziewać się kolejnych korekt w składach.

57
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Czychowski, na boisku pojawia się Wicon.

60
    Godzina spotkania już za nami. Nadal utrzymuje się wynik z pierwszej połowy rywalizacji, ale oba zespoły wyraźnie chcą dzisiaj zagrać o pełną pulę.

64
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Magunski, na boisku pojawia się Flis.

68
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Ciechański, na boisku pojawia się Marczak.

75
    Kapitalną okazję na zdobycie bramki mieli gospodarze! Zawodnik z Wejherowa uderzył w kierunku bramki, a piłka ostatecznie trafiła w poprzeczkę!

80
    Wkraczamy w decydującą fazę tej rywalizacji. W spotkaniu mamy remis, a z pewnością każdy team z chęcią powalczy o trzy oczka.

80
    Strzelcem bramki ROBERT CHWASTEK!

Gospodarze kolejny już raz w tym meczu wychodzą na prowadzenie! Tym razem na listę strzelców wpisuje się dobrze grający w meczach sparingowych Robert Chwastek! To już ostatnie fragmenty tej rywalizacji!

81
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Czapłygin, na boisku pojawia się Karmański.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Liśkiewicz (Błękitni Stargard).

87
    To już ostatnie fragmenty rywalizacji w Wejherowie. Podopieczni Pawlaka są coraz bliżej zgarnięcia kompletu punktów na inaugurację sezonu.

88
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Szymusik, na boisku pojawia się Pluta.

89
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Chwastek, na boisku pojawia się Górski.

90+5

Mecz kończy się wygraną miejscowego Gryfa Wejherowo 2:1. Gole dla gospodarzy zdobywali dzisiaj Daniel Ciechański oraz Robert Chwastek. Z drugiej strony przyjezdni odpowiedzieli trafieniem Przemysława Brzezińskiego. Oba teamy miały okazję na większą ilość bramek, a ostatecznie o jedną więcej sytuację strzelecką wykorzystali Wejherowianie.

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (18:57:33)