Gryf – Błękitni 2:1 (koniec) | Olimpia E. – Raków 2:2 (koniec) | Legionovia – Rozwój 0:3 (koniec)

Strzelcem bramki ROBERT CHWASTEK!

Gospodarze kolejny już raz w tym meczu wychodzą na prowadzenie! Tym razem na listę strzelców wpisuje się dobrze grający w meczach sparingowych Robert Chwastek! To już ostatnie fragmenty tej rywalizacji!

45+1
    Gol dla Błękitnych!
    Gola zdobywa PRZEMYSŁAW BRZEZIAŃSKI!

W ostatniej minucie pierwszej połowy mamy bramkę wyrównującą! Strzał zawodnika ze Stargardu Szczecińskiego trafia do bramki Lelenia! To jest typowy gol do szatni!

19
    Strzelcem bramki DANIEL CIECHAŃSKI.

Pierwszego gola w tym sezonie dla zespołu z Wejherowa zdobywa Ciechański! Tym samym gospodarze obejmują prowadzenie w premierowym meczu tego sezonu!