FCSB – Sparta 2:0 (koniec) | Kopenhaga – Astra 3:0 (koniec) | Hapoel BS – Olympiakos 1:0 (koniec)
Young Boys – Szachtar 2:0 (4:2 po rz. karnych) | FC Salzburg – Partizani 2:0 (koniec) | PAOK – Ajax 1:2 (koniec)
Monaco – Fenerbahce 3:1 (koniec) | Legia – AS Trencin 0:0 (koniec) | Celtic – FK Astana 2:1 (koniec)
Anderlecht – Rostow 0:2 (koniec)
PAOK Saloniki
1:2 (1:1)
Ajax Amsterdam
Środa 03.08.2016, 20:30 • Stadio Toumbas (Saloniki) • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 3 runda kwalifikacyjna
    Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Spotkanie zakończyło się triumfem Ajaxu Amsterdam, dzięki czemu Holendrzy meldują się w kolejnej fazie zmagań o Ligę Mistrzów. Grecy bardzo dobrze rozpoczęli ten pojedynek, obejmując prowadzenie już w czwartej minucie. Później jednak PAOK nie wykorzystywał wielu sytuacji na podwyższenie wyniku, co się zemściło. Przypomnijmy, że w 45. minucie po pewnym strzale z rzutu karnego do wyrównania doprowadził Klaassen. Ten sam zawodnik na kilka chwil przed końcem doliczonego czasu gry dał Ajaxowi awans. (22:32:00)

90+5

90+5
    El Ghazi spóźnił się z interwencją, trafiając w nogi przeciwnika. Sędzia Taylor bez chwili zastanowienia przerwał grę i ukarał zawodnika Ajaxu żółtym kartonikiem. Słuszna decyzja.

90+4
    Już za moment, już za chwilę wszystko będzie jasne. Obecnie gra toczy się w okolicach linii środkowej i żadna z ekip nie próbuje forsować tempa.

90+3
    Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Wiele wskazuje na to, że nie doczekamy się kolejnych trafień. PAOK już kompletnie opadł z sił, nie próbuje nawet zaatakować. Ajax również gra bardzo spokojnie, kontrolując rywalizację.
    90+2. Rzućmy okiem na faul, po którym w 45. minucie podyktowany został rzut karny.

90+1
    Pan Anthony Taylor postanowił przedłużyć ten pojedynek o pięć minut.

90
    Siadła atmosfera na trybunach stadionu w Salonikach. Nic w tym dziwnego. Grecy kapitalnie rozpoczęli to spotkanie, zdobywając gola w czwartej minucie. Później mieli sporo sytuacji na podwyższenie prowadzenia, ale tego nie wykorzystali, co się teraz zemściło.

89
    Zmiana w drużynie PAOK Saloniki: z boiska schodzi Sjachov, na boisku pojawia się Koulouris.
    87. Klaassen (AJA) - 1:2

87
    Gol dla Ajaxu!
    Strzelcem bramki DAVY KLAASSEN. To już drugie trafienie tego zawodnika w dzisiejszym spotkaniu! Holendrzy zdołali podkreślić swoją przewagę poprzez zdobycie gola i są już o krok od awansu do kolejnej fazy kwalifikacji!

85
    Za pięć minut regulaminowy czas gry dobiegnie końca. Najprawdopodobniej pan Taylor trochę dorzuci. Czy któraś z ekip zdoła w końcu objąć prowadzenie? Zobaczymy. Aktualnie w natarciu Ajax.

84
    Zmiana w drużynie PAOK Saloniki: z boiska schodzi Charisis, na boisku pojawia się Biseswar.

83
    Przypomnijmy, że to właśnie po kornerze gospodarze otworzyli wynik spotkania. Tym razem jednak nie zdołali w najmniejszym stopniu zagrozić bramce strzeżonej przez Glykosa. Golkiper PAOK-u nawet nie drgnął.

82
    Teraz to PAOK postanowił przyspieszyć, ale centra z lewej strony boiska została przeszyta przez jednego z przeciwników. Za moment Grecy wznowią grę z narożnika. Może być groźnie!

81
    Szykowane są kolejne zmiany. Obecnie w posiadaniu piłki znajduje się Ajax Amsterdam, lecz niewiele z tego wynika. Holendrzy nadal mają spory kłopot z przedarciem się przez grecką defensywę.

80
    Obserwujemy sporo przeciętnych ataków. Tyczy się to obydwu zespołów. Zawodnikom brakuje większego polotu i pomysłu na przeprowadzenie lepszych jakościowo akcji.

79
    Pauza dobiegła końca, gramy dalej! Na tablicy wyników wciąż rezultat remisowy, a do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostało już tylko dziesięć minut z malutkim okładem.