Tottenham – Liverpool 1:1 (koniec) | Chelsea – Burnley 3:0 (koniec) | Crystal Palace – Bournemouth 1:1 (koniec)
Everton – Stoke 1:0 (koniec) | Leicester – Swansea 2:1 (koniec) | Southampton – Sunderland 1:1 (koniec)
Watford – Arsenal 1:3 (koniec) | Hull – Man Utd 0:1 (koniec)
Watford F.C.
1:3 (0:3)
Arsenal F.C.
Sobota 27.08.2016, 16:00 • Vicarage Road, Watford • Angielska Premier League • Runda 3
    Arsenal notuje pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Arsenal pnie się w górę tabeli

Druga połowa bez historii. Arsenal po prostu chciał ją przebyć i tyle. Kanonierzy dużego wysiłku w niej nie włożyli i kontrolowali przebieg gry. Pozwolili jedynie gospodarzom na jednego gola kontaktowego. Ostatecznie inkasują trzy punkty i zmazują złe wrażenie po początku sezonu. Watford dziś bez błysku i pomysłu. Można stwierdzić, że tydzień temu lepiej zaprezentowali się z Chelsea. (17:56:48)

90+5

90+4
    Jeszcze długa piłka w kierunku Sancheza. Z bramki wychodzi Gomes i wyprzedza Chilijczyka.

90+3
    Deeney nie radzi sobie z Koscielnym w pojedynku główkowym i strącą jedynie piłkę poza linię końcową.

90+2
    Teraz kartkę otrzymuje Wilshere za niepotrzebne przewinienie na 20 metrze.

90+1
    Success z Deeneyem próbowali rozpracować obronę gości. Zatrzymali się na Holdingu.

90
    Mecz potrwa jeszcze 5 minut. Wenger skrytykował momentalnie tą decyzję sędziego.

89
    Jeszcze jedna żółta kartka dla gracza gospodarzy. Tym razem dla Holebasa.

88
    Kaboul wybija bezpiecznie piłkę na aut będąc naciskanym przez Walcotta.

86
    Sanchez teraz popracował trochę pressingiem. Odzyskał sam piłkę i też indywidualnie skończył akcję lekkim, technicznym strzałem prosto w ręce Gomesa.

85
    Już chyba obie drużyny pogodziły się z wynikiem, gdyż ani Watford nie naciska pressingiem, ani Arsenal nie przesuwa się ze swoim atakiem.

84
    Pereyra popełnia ofensywny faul, a Arsenal zyskuje cenny czas.

83
    Bellerin przerywa kontrę Watfordu faulując Successa. Kibice domagają się żółtej kartki dla niego, ale nic z tych rzeczy.

82
    Behrami traci piłkę i potem fauluje Walcotta, który mu ją odebrał. Sędzia wyciąga dla niego kartkę.

81
    Behrami próbował z woleja sprzed pola karnego. Zabrakło trochę celności, gdyż piłka minęła słupek w odległości metra.

80
    Dziesięć minut do końca. Cazorla posyła odchodzącą piłkę z rzutu rożnego. Piłkarze Arsenalu nie odnajdują się dobrze w polu karnym i Capoue przejmuje tą centrę.

78
    Ighalo oddał prosty, sygnalizowany strzał po ziemi. Trudności w jego obronieniu nie miał Cech.