Albania – Macedonia Płn. | 2:1 (koniec) | | | Białoruś – Francja | 0:0 (koniec) | | | Bułgaria – Luksemburg | 4:3 (koniec) |
Szwecja – Holandia | 1:1 (koniec) | | | Andora – Łotwa | 0:1 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Węgry | 0:0 (koniec) |
Szwajcaria – Portugalia | 2:0 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Estonia | 5:0 (koniec) | | | Cypr – Belgia | 0:3 (koniec) |
Gibraltar – Grecja | 1:4 (koniec) |
Pogoń Sdl. – Bytovia | 1:0 (koniec) |
Polska U-20 – Niemcy U-20 | 3:0 (koniec) | | | Polska U-21 – Węgry U-21 | 1:1 (koniec) |
Sokół – Huragan W. | 3:0 (koniec) |
Łotwa – Czarnogóra | 0:0 (koniec) | | | Azerbejdżan – Wyspy Owcze | 1:1 (koniec) | | | Rosja – Austria | 1:1 (koniec) |
Armenia – Bułgaria | 0:1 (koniec) | | | Bośnia i Herc. – Szwajcaria | 0:0 (koniec) | | | Gruzja – Chorwacja | 2:2 (koniec) |
Ukraina – Szkocja | 4:0 (koniec) | | | Walia – Luksemburg | 1:1 (koniec) | | | Finlandia – Niemcy | 0:1 (koniec) |
Serbia – Irlandia | 3:2 (koniec) | | | Portugalia – Grecja | 1:0 (koniec) | | | Turcja – Białoruś | 1:0 (koniec) |
Włochy – Andora | 3:0 (koniec) | | | Anglia – Norwegia | 6:1 (koniec) | | | Izrael – Liechtenstein | 4:0 (koniec) |
Macedonia Płn. – Irlandia Północna | 2:0 (koniec) | | | Belgia – Czechy | 2:1 (koniec) | | | Dania – Rumunia | 3:1 (koniec) |
Francja – Islandia | 2:0 (koniec) |
finał
Gruzja
2:2
(1:1)
Chorwacja
Gole:
2. Papunašvili, 50. Katčarava – 43. Perica, 61. Perica
Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 4:9. Spalone: 1:0. Foule: 22:16.
Sędziowie: Ivajlo Stojanov – Ivo Kolev, Georgi Dojnov (vš. BUL)
Widownia:
Kartki: 41. Cnobiladze (GRU), 64. Cincadze (GRU), 72. Gorozia (GRU) – 60. Rog (CRO), 65. Ćaleta-Car (CRO)
Spudłowany karny!:
Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 4:9. Spalone: 1:0. Foule: 22:16.
Gruzja:
Kupatadze – Chabradze, Cnobiladze, Tabidze, Ubilava – Papunašvili, Cincadze, Charaišvili – Gvilia, Kiteišvili (C) – Katčarava
Zmiany: Gošadze – Margvelašvili, Gorozia, Arabuli, Tevzadze, Beridze, Zivzivadze
Trener:
Chorwacja: Livaković – Bartolec, Ćaleta-Car, Perić, Milić – Tudor, Pavičić (C), Vlašić – Ćorić, Rog – Perica
Zmiany: Posavec – Marić, Bočkaj, Capan, Kolar, Krovinović, Brekalo
Trener:
Zmiany: Gošadze – Margvelašvili, Gorozia, Arabuli, Tevzadze, Beridze, Zivzivadze
Trener:
Chorwacja: Livaković – Bartolec, Ćaleta-Car, Perić, Milić – Tudor, Pavičić (C), Vlašić – Ćorić, Rog – Perica
Zmiany: Posavec – Marić, Bočkaj, Capan, Kolar, Krovinović, Brekalo
Trener:
Sędziowie: Ivajlo Stojanov – Ivo Kolev, Georgi Dojnov (vš. BUL)
Widownia:
Strzelcem bramki STIPE PERICA.
Strzelcem bramki NIKA KATČARAVA.
Strzelcem bramki STIPE PERICA.