Pogoń Sdl. – Chrobry 2:0 (koniec) | GKS T. – Chojniczanka 0:2 (koniec) | MKS Kluczbork – Olimpia G. 3:2 (koniec)
MKS Kluczbork
3:2 (2:1)
Olimpia Grudziądz
Niedziela 18.09.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Kluczbork • Fortuna 1 Liga • 9. kolejka

90+5
    Koniec meczu. (19:56:33)

90+5
    Gol dla MKS-u Kluczbork!
    Strzelcem bramki MICHAŁ SZEWCZYK!! Nitkiewicz strzela jego strzał wyczuł Wrąbel! Do piłki dopada MICHAŁ SZEWCZYK i pokonuje Wrąbla!!

90+4
    Nitkiewicz przy piłce Niziołek bardzo ucierpiał.

90+4
    Niziołek poszedł do końca i bramkarz gości wyciął go równo z murawą!

90+3
    Karny dla MKS-u!

90+2
    Szewczyk dwukrotnie mógł pokonać bramkarza gości, lecz świetnie w interwencji stoperzy!

89
    I to MKS traci bramkę grając w przewadze. Goście nadal w natarciu zwietrzyli swoją szansę, Faul na zawodniku gości i ma Olimpia rzut wolny.

88
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki MARCIN KACZMAREK! Kapitalne podanie z głębi pola do Michalika ten wpada w pole karne wycofuje piłkę na 5 metr a tam KACZMAREK ładuje piłkę do pustej bramki!

87
    Faulowany Olszewski zdaniem sędziego i MKS ma rzut wolny na własnej połowie.

86
    Orłowicz fatalnie zakończył akcję MKS-u. Aut dla gości a powinna być bramka dla MKS-u.

84
    Ucierpiał Klemenz i goście przez moment w dziesięciu.

84
    MKS zamknięty we własnym polu karnym. Strzał Klemenza pewnie chwyta Pogorzelec. Uff. Ciężkie 3 minuty dla gospodarzy, a do końca spotkania jeszcze przynajmniej 8 minut.

83
    Kolejny raz świetnie Pogorzelec! Kolejny róg dla gości!

83
    Pogorzelec kapitalnie paruje na róg strzał Michalika! Interwencja meczu!

82
    Mieli teraz goście szansę na 2:2. Sam na sam z Pogorzelcem Michalik, lecz jego lob ląduje nad bramką!

Dawid Zywica

Gole: 32. Niziołek (kar.), 40. Brodziński, 90+5. Szewczyk – 10. Kaczmarek (kar.), 88. Kaczmarek

Kartki:   9. Setla (KLU), 13. Orłowicz (KLU), 34. Nitkiewicz (KLU) – 13. Jasiński (OLG), 29. Kłus (OLG), 30. Klemenz (OLG)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 2:4. Rzuty rożne: 4:3. Spalone: 4:2. Foule: 12:12.
    MKS Kluczbork: Pogorzelec – Orłowicz, Ganowicz, Brodziński, Nitkiewicz – Niziołek (K), Tunkiewicz – Olszewski, Swędrowski (46. Deja), Kubiak (80. Kowalczyk) – Setla (65. Szewczyk)

Zmiany: Wnuk – Deja, Kowalczyk, Kursa, Kwaśniewski, Szewczyk, Brzęczek

Olimpia Grudziądz: Wrąbel – Ciechanowski, Klemenz, Malec, Jasiński – Kłus (46. Kurowski), Angielski, Kaczmarek, Smoliński (K), Warchoł (55. Michalik) – Skórecki (64. Łukowski)

Zmiany: Królczyk – Bielawski, Woźniak, Łukowski, Kasperkiewicz, Kurowski, Michalak.