Monaco – Bayer 1:1 (koniec) | CSKA Mos. – Tottenham 0:1 (koniec) | Borussia D. – Real Madryt 2:2 (koniec)
Sporting – Legia 2:0 (koniec) | Kopenhaga – Club Brugge 4:0 (koniec) | Leicester – Porto 1:0 (koniec)
Sevilla – Lyon 1:0 (koniec) | Dinamo Z. – Juventus 0:4 (koniec)
AS Monaco
1:1 (0:0)
Bayer Leverkusen
Wtorek 27.09.2016, 20:45 • Stade Louis II, Monako • Liga Mistrzów UEFA • Grupa E

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do naszych relacji! (22:46:48)
    Bohater tego spotkania:

To już koniec tego emocjonującego spotkania na Stade Louis II. AS Monaco po kapitalnej końcówce remisuje 1:1 z Bayerem 04 Leverkusen i nadal plasuje się na pierwszym miejscu w swojej grupie. Aptekarze objęli prowadzenie po trafieniu w drugiej połowie Javiera Hernandeza. Długo wydawało się, że to oni zgarną dzisiaj pełną pulę, ale w ostatniej minucie do remisu doprowadził kapitalnym strzałem z woleja Kamil Glik! Polak zapewnia remis swojej drużynie i wyrasta na bohatera tego spotkania.

90+4
    90+4. Kamil Glik (ASM) - 1:1

90+4
    Gol dla Monaco!
    Strzelcem bramki KAMIL GLIK.

To jest niesamowita historia! Polski defensor wpisuje się na listę strzelców w ostatniej minucie tej rywalizacji! Nasz reprezentant potężnym strzałem z woleja pokonał bezradnego w tej sytuacji Leno i doprowadził do wyrównania! Ten gol zdecydowanie przybliża drużynę z Księstwa do dalszej fazy Champions League!

90+3
    Teraz gospodarze próbują cały czas grać dalekie podania w kierunku pola karnego Aptekarzy. Tam jednak faulowany był Toprak.

90+2
    Dwa z rzędu rzuty rożne wykonuje miejscowy zespół, ale niewiele z tego wynika. Po chwili piłka jest już pod nogami Subasicia.

90+1
    Arbiter zdecydował się doliczyć do tego spotkania aż cztery minuty. Jest to jeszcze czas dla gospodarzy na odrobienie strat.

90
    Zmiana w drużynie Bayer 04 Leverkusen: z boiska schodzi Javier Hernández, na boisku pojawia się Julian Baumgartlinger.

89
    Aptekarze starają się teraz przez dłuższy czas utrzymywać w posiadaniu piłki na połowie miejscowego teamu.

88
    Za moment dowiemy się ile minut zdecyduje się doliczyć do tej rywalizacji. Hiszpan najprawdopodobniej doda jeszcze trzy minuty.

86
    Nie widać już zbyt wielkiej wiary w korzystny rezultat u zawodników AS Monaco. Od dłuższej chwili nie zagrozili oni bramce rywali.

85
    Mehmedi był bliski podwyższenia wyniku tej rywalizacji! Zdecydował się on na lobowanie Subasicia, ale finalnie posłał piłkę strzałem z czterdziestu metrów nad bramką!

84
    Nie mają zbyt wielkiej swobody w rozgrywaniu akcji ofensywnych gospodarze, gdyż dość wysokim pressingiem atakują ich rywale.

82
    To już ostatnie minuty tej rywalizacji. Gospodarze muszą teraz zdecydowanie bardziej postawić na ofensywę, jeśli myślą o zdobyczy punktowej.

81
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Bernardo Silva, na boisku pojawia się Gabriel Boschilia.

80
    Kontuzjowany jest jeden z zawodników przyjezdnego zespołu i od dłuższego czasu nie podnosi się z murawy. Chodzi o kapitana gości Bendera.
    Mamy jubileusz Chicharito:

Dawid Czempisz

Gole: 90+4. Glik – 74. J. Hernández

Kartki:   50. Jemerson (ASM) – 19. Tah (LEV), 50. Toprak (LEV)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 1:3. Strzały niecelne: 3:5. Rzuty rożne: 6:7. Spalone: 1:3. Foule: 12:15.
    AS Monaco: Subašić – Sidibé, Glik, Jemerson, Raggi – Moutinho, Bakayoko (77. Mbappé Lottin), Fabinho – B. Silva (81. Boschilia), Lemar – Germain (C) (73. Carrillo).
    Zmiany: De Sanctis – Carrillo, Boschilia, Mbappé Lottin, Diallo, N'Doram, Tourè.

Bayer Leverkusen: Leno – Henrichs, Tah, Toprak, Bender (C) – Volland (73. Mehmedi), Aránguiz, Kampl, Brandt (63. Kießling) – Çalhanoğlu – J. Hernández (90. Baumgartlinger).
    Zmiany: R. Özcan – Dragović, Kießling, Mehmedi, Baumgartlinger, Wendell, Kruse.

Główny: David Fernandez Borbalán
    Asystenci: Raul Cabanero, Roberto Alonso
    Techniczny: Diego Barbero Sevilla
    Bramkowi: Carlos De Cerro, Juan Martinez Munuera (Hiszpania)