Monaco – Bayer 1:1 (koniec) | CSKA Mos. – Tottenham 0:1 (koniec) | Borussia D. – Real Madryt 2:2 (koniec)
Sporting – Legia 2:0 (koniec) | Kopenhaga – Club Brugge 4:0 (koniec) | Leicester – Porto 1:0 (koniec)
Sevilla – Lyon 1:0 (koniec) | Dinamo Z. – Juventus 0:4 (koniec)
CSKA Moskwa
0:1 (0:0)
Tottenham Hotspur
Wtorek 27.09.2016, 20:45 • Arena Khimki, Moskwa • Liga Mistrzów UEFA • Grupa E

Spotkanie w Moskwie właśnie się zakończyło! Tottenham zwycięża jedną bramką i zasłużenie wywozi z Moskwy komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (22:35:13)

90+2

90+1
    O dwie minuty przedłużył arbiter ten pojedynek!

90
    Lloris bez komplikacji wyłapuje piłkę po dośrodkowaniu jednego z rywali z rzutu rożnego.

88
    Traore zdecydował się na rajd, ale wpadł w gąszcz zawodników Tottenhamu i utracił futbolówkę.

86
    Płaskie uderzenie Lameli nie zmierzało w światło bramki. Tottenham zyskuje jednak niezwykle cenny czas. Do końca regulaminowego czasu gry pozostały niecałe cztery minuty!

85
    Nieudane dośrodkowanie Fernandesa i żaden z jego klubowych kolegów nie zdołał sięgnąć futbolówki.

84
    Piłka w posiadaniu drużyny z Londynu. Wydaje się, że niewiele może się tu na murawie jeszcze wydarzyć. Goście pewnie zmierzają po swoje!

82
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Dele Alli, na boisku pojawia się Harry Winks.

81
    Niewiele dzieje się w ostatnich minutach na boisku. Gospodarze starają się odpowiedzieć Tottenhamowi na utraconą bramkę, ale wydaje się, że Spursi mają wszystko pod kontrolą.

79
    Potężne uderzenie z dystansu oddał Eremenko, ale bardzo pewnie interweniował golkiper drużyny Tottenhamu!

78
    Akcja CSKA została przerwana po tym, jak Fernandes został złapany na pozycji spalonej.

76
    Zbyt mocne dośrodkowanie Eriksena ze stałego fragmentu gry i piłka ląduje w objęciach Akinfiejewa.

74
    Fernandes trafiony piłką w rękę niedaleko własnego pola karnego. Arbiter bez wahania odgwizduje rzut wolny dla Tottenhamu.

73
    Heung-Min Son mógł ponownie wpisać się na listę strzelców, ale jego strzał zostaje zablokowany przez ofiarnie interweniującego defensora rywali!

72
    Zmiana w drużynie CSKA Moskwa: z boiska schodzi Zoran Tošić, na boisku pojawia się Bibras Natkho.

Gole: 71. S. Heung-Min

Kartki:   37. Eremenko (CSK) – 11. Wanyama (TOT)

CSKA Moskwa: Akinfiejew (C) – Fernandes, W. Bieriezuckij (46. A. Bieriezuckij), Ignaszewicz, Szczennikow – Golovin, Wernbloom – Z. Tošić (72. Natkho), Eremenko, Miłanow – L. Traoré.
    Zmiany: Czepczugow – A. Bieriezuckij, Nababkin, C. Strandberg, Natkho, Gordjušenko.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies – Alli (82. Winks), Wanyama – Lamela, Eriksen, S. Heung-Min – V. Janssen (67. N'Koudou).
    Zmiany: Vorm – Walker, N'Koudou, Onomah, Wimmer, Winks, Carter-Vickers.

Sędzia główny: Antonio Mateu