FK Astana – Young Boys 0:0 (koniec) | Qabala – Mainz 2:3 (koniec) | Ajax – Standard 1:0 (koniec)
Celta Vigo – Panathinaikos 2:0 (koniec) | Gent – Konyaspor 2:0 (koniec) | Szachtar – Braga 2:0 (koniec)
Schalke 04 – FC Salzburg 3:1 (koniec) | FK Krasnodar – Nice 5:2 (koniec) | Fiorentina – Karabach 5:1 (koniec)
Slovan – PAOK 1:2 (koniec) | Sparta – Inter 3:1 (koniec) | Zurich – Osmanlispor 2:1 (koniec)
FCSB – Villarreal 1:1 (koniec) | Hapoel BS – Southampton 0:0 (koniec) | Fenerbahce – Feyenoord 1:0 (koniec)
Man Utd – Zoria 1:0 (koniec) | Olympiakos – APOEL 0:1 (koniec) | Saint-Étienne – Anderlecht 1:1 (koniec)
Zenit – Alkmaar 5:0 (koniec) | Dundalk – Maccabi T.A. 1:0 (koniec) | Austria W. – Vik. Pilzno 0:0 (koniec)
AS Roma – Astra 4:0 (koniec) | Bilbao – Rapid 1:0 (koniec) | Genk – Sassuolo 3:1 (koniec)
Olympiakos Pireus
0:1 (0:1)
APOEL Nikozja
Czwartek 29.09.2016, 21:05 • Karaiskakis Stadium, Piraeus • Liga Europy UEFA • Runda 2

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na dalsze sportowe emocje do naszych relacji! (23:01:29)
    APOEL zgarnia dzisiaj trzy punkty w Pireusie:

Za nami niezwykle interesujący pojedynek w Pireusie. Miejscowy Olympiakos niespodziewanie przegrał 0:1 z APOEL-em Nikozja. Jedyną bramkę jeszcze w pierwszej odsłonie zdobył Sotiriou, który wykorzystał dokładne dośrodkowanie Milanova. Gospodarze tej rywalizacji stworzyli sobie sporo sytuacji podbramkowych, ale na ich drodze stawały kolejno: poprzeczka, słupek i cudownie dysponowany Waterman. W efekcie Cypryjczycy są aktualnie liderem swojej grupy.

90+4

90+4
    Niesamowity jest dzisiaj Waterman. Doświadczony golkiper gości umiejętnie wybronił strzał głową Cardozo z jedenastego metra.

90+3
    Tym razem to Oscar Cardozo był faulowany przez rywala. Figueiras za moment będzie centrował w pole karne Watermana.

90+2
    Carlao fauluje przeciwnika w okolicy środkowej linii boiska. Za moment będziemy mieli dośrodkowanie w szesnastkę gości.

90+1
    Paweł Gil dodaje do tego spotkania cztery minuty. Olympiakos stara się dobrze wykorzystać ten czas, ale Milivojević źle uderzył z dystansu.

90
    Obaj szkoleniowcy niemal przez cały mecz oglądają poczynania swoich drużyn na stojąco.

89
    Za moment dowiemy się ile minut do rywalizacji dorzuci polski arbiter. Powinno zakończyć się na trzech dodatkowych minutach.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje George Efrem (APOEL Nikozja).
    87. Jest w tym dużo racji;

86
    Wszyscy piłkarze APOEL-u od dłuższe chwili znajdują się na własnej połowie boiska. Grecy nie potrafią jednak przedostać się w pole karne gości.

85
    Elyounoussi bardzo ładnym dośrodkowaniem znalazł na jedenastym metrze Cardozo. Uderzenie doświadczonego napastnika mija jednak bramkę.

85
    Wkraczamy w decydującą fazę tej rywalizacji. Olympiakos powoli może zaczynać tylko i wyłącznie o uratowaniu jednego punktu.

83
    Niezbyt udane dośrodkowanie z rzutu rożnego posłał Seba. Bez najmniejszych problemów wybijają piłkę za szesnastkę goście.

82
    Zmiana w drużynie APOEL Nikozja: z boiska schodzi Giannis Gianniotas, na boisku pojawia się Iñaki Astiz.

82
    Paweł Gil wstrzymuje wykonanie rzutu rożnego i uspokaja w szesnastce Carlao oraz Cardozo.
    81. Waterman kolejny raz ratuje swój team! Tym razem wybronił strzał Elyounoussiego:

Dawid Czempisz

Gole: 10. Sotiriou

Kartki:   11. Botía (OLY), 38. Milivojević (OLY), 45+1. Marin (OLY) – 45. Sotiriou (APO), 88. Efrem (APO)

Posiadanie piłki: 63 % : 37 %.
    Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 11:4. Rzuty rożne: 10:1. Spalone: 4:1. Foule: 14:16.
    Olympiakos Pireus: Leali – Figueiras, M. da Costa, Botía, de la Bella – Cambiasso (79. Martins), Milivojević (C) – Couto Sebá, Fortoúnis (62. T. Elyounoussi), Marin (78. Cardozo) – Brown.
    Zmiany: Kapíno – Romao, Cardozo, Alejandro Domínguez, T. Elyounoussi, Martins, Bruno Viana.

APOEL Nikozja: Waterman – Ž. Milanov, Merkis, Carlão, Lago – Bertoglio (65. Artymatas), Morais (C), Vinicius – Gianniotas (82. Astiz), Sotiriou, Vander (68. Efrem).
    Zmiany: Pardo – Artymatas, Efrem, Alexandrou, Astiz, Bressan, Aloneftis.

Główny: Paweł Gil
    Asystenci: Konrad Sapela, Marcin Borkowski
    Techniczny: Krzysztof Myrmus
    Bramkowi: Bartosz Frankowski, Daniel Stefański