FK Astana – Young Boys 0:0 (koniec) | Qabala – Mainz 2:3 (koniec) | Ajax – Standard 1:0 (koniec)
Celta Vigo – Panathinaikos 2:0 (koniec) | Gent – Konyaspor 2:0 (koniec) | Szachtar – Braga 2:0 (koniec)
Schalke 04 – FC Salzburg 3:1 (koniec) | FK Krasnodar – Nice 5:2 (koniec) | Fiorentina – Karabach 5:1 (koniec)
Slovan – PAOK 1:2 (koniec) | Sparta – Inter 3:1 (koniec) | Zurich – Osmanlispor 2:1 (koniec)
FCSB – Villarreal 1:1 (koniec) | Hapoel BS – Southampton 0:0 (koniec) | Fenerbahce – Feyenoord 1:0 (koniec)
Man Utd – Zoria 1:0 (koniec) | Olympiakos – APOEL 0:1 (koniec) | Saint-Étienne – Anderlecht 1:1 (koniec)
Zenit – Alkmaar 5:0 (koniec) | Dundalk – Maccabi T.A. 1:0 (koniec) | Austria W. – Vik. Pilzno 0:0 (koniec)
AS Roma – Astra 4:0 (koniec) | Bilbao – Rapid 1:0 (koniec) | Genk – Sassuolo 3:1 (koniec)
AS Roma
4:0 (2:0)
Astra Giurgiu
Czwartek 29.09.2016, 21:05 • Olimpico, Roma • Liga Europy UEFA • Runda 2

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY COM! (23:10:44)

Faule: 12:19

Ogromna przewaga rzymian przez całe spotkanie. Przeważali w każdym elemencie gry i uzasadnili to też w wyniku końcowym. Pełne 90 minut zaliczył 40-letni Francesco Totti, który brał udział przy trzech bramkach swojego zespołu. Aż strach pomyśleć co będzie jak zabraknie go w Romie
    Po prostu klasa

90+4

90+3
    Morais ukarany za faul na Iturbe

90+2
    Spotkanie powoli dobiega końca, wątpliwe by coś tu się jeszcze ciekawego wydarzyło

90
    Trzy minuty doliczone przez arbitra

88
    Kontra Romy, Totti podaje kapitalnie do Iturbe, ten miał dobrą pozycję, ale zbyt długo zastanawiał się nad strzałem i w efekcie odebrali mu piłkę obrońcy!

87
    Po dłuższym czasie mają piłkę przyjezdni bliżej pola karnego rzymian. Nie trwało to jednak zbyt długo

86
    Roma cały czas ma piłkę na połowie gości. Momentami gospodarze grają wręcz na stojaco

84
    Totti podaje z prawej flanki w szesnastkę do Nainggolana, ten wystawia do nadbiegającego Iturbe, który został uprzedzony przez jednego z obrońców

83
    Uderzenie z dalszej odległości Tottiego bardzo niecelnie. Lepiej mu dziś wychodzi podawanie
    Zmarnowana okazja Alibeca

81
    Tym razem nie było spalonego przy podaniu do Alibeca, znalazł trochę wolnego miejsca, ale bardzo dobrze paruje jego strzał Alisson!

79
    Nainggolan traci piłkę na prawej stronie. Szybko wznawia grę z autu Astra i też bardzo szybko traci futbolówkę. Od rzutu wolnego wznawia grę Roma

77
    Spokojne tempo tego spotkania, bardzo łatwo rzymianie wymieniają piłkę na połowie rywala
    Mocne uderzenie Paredesa

75
    Paredes zdecydował się nie pierwszy raz dziś na strzał z dystansu, znów piłka poleciała obok bramki

Jarosław Kowalski

Gole: 15. Strootman, 45+2. Fazio, 47. Fabrício (sam.), 54. Salah

Kartki:   30. Totti (ASR) – 40. Alves (ASG), 90+3. Morais (ASG)

Posiadanie piłki: 67 % : 33 %.
    Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 9:2. Rzuty rożne: 7:1. Spalone: 2:2. Foule: 12:19.
    AS Roma: Alisson – Peres (64. Florenzi), Manolás, Fazio, Juan Jesus – Strootman (69. Gerson), Leandro Paredes – Salah (56. Nainggolan), Totti (C), Perotti – Iturbe.
    Zmiany: Szczęsny – Florenzi, Nainggolan, Džeko, El Shaarawy, Gerson, Seck.

Astra Giurgiu: Lung Junior – Lazic (61. Niculae), Fabrício, Alves, Morais (C) – Mansaly (46. Lovin), Seto, Săpunaru – Teixeira, Alibec, Nicoara (61. Budescu).
    Zmiany: Gavrilas – Budescu, Florea, Oroş, Lovin, Niculae, Stan.

Główny: Alijar Agajew (AZE)
    Liniowi: Zejnal Zejnalow, Rza Mammadow (AZE)
    Techniczny: Mubariz Haszimow (AZE)