Empoli – Juventus 0:3 (koniec) | Atalanta – Napoli 1:0 (koniec) | Bologna – Genoa 0:1 (koniec)
Cagliari – Crotone 2:1 (koniec) | Sampdoria – US Palermo 1:1 (koniec) | AC Milan – Sassuolo 4:3 (koniec)
Torino – Fiorentina 2:1 (koniec) | AS Roma – Inter 2:1 (koniec)
AC Milan
4:3 (1:1)
US Sassuolo Calcio
Niedziela 02.10.2016, 18:00 • San Siro, Mediolan • Włoska Serie A • Runda 7

Spotkanie na San Siro właśnie dobiegło końca! Po pełnym zwrotów akcji i obfitującym w emocje spotkaniu AC Milan zwycięża z Sassuolo 4:3! Ten mecz, a szczególnie druga połowa, to najwyższa możliwa dawka emocji. Dziękuję za uwagę! (19:55:29)

90+4

90+3
    Niang ostro faulowany na prawym skrzydle i kolejna indywidualna kara dla zawodnika Sassuolo. Tym razem padło na Biondiniego.

90+1
    Za próbę wymuszenia rzutu karnego żółtym kartonikiem ukarany został Acerbi.

90
    O cztery minuty przedłużony zostaje ten pojedynek.

90
    Przekombinowali rozegranie stałego fragmentu gry przyjezdni. Piłka bezpiecznie ląduje w objęciach golkipera rywali.

89
    Rzut wolny z obiecującej odległości dla drużyny gości!

88
    Zamknięci na własnej połowie boiska są obecnie mediolańczycy. Przyjezdni długo budują pozycyjny atak.

86
    Ponownie bardzo pewnie na przedpolu zachowuje się Donnarumma. Mediolańczycy zyskują niezwykle cenne minuty.

85
    Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Przy piłce znajdują się przyjezdni, którzy wciąż atakują z ogromnym zaangażowaniem.

83
    Zmiana w drużynie AC Milan: z boiska schodzi Carlos Bacca, na boisku pojawia się Andrea Poli.

81
    Donnarumma pewnie wyłapuje piłkę po zbyt wysokiej wrzutce. Nie przestają walczyć o korzystny rezultat goście.

80
    Znakomity wolej Liroly z szesnastego metra, ale jeszcze lepsza robinsonada golkipera Milanu! Tylko korner dla przyjezdnych.

78
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Claud Adjapong, na boisku pojawia się Federico Ricci.
    77. Rodrigo Paletta (ACM) - 4:3

77
    Gol dla Milanu!

Mediolańczycy ponownie na prowadzeniu! Znakomitym strzałem głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła popisał się GABRIEL PALETTA!

75
    Niang upada na murawę tuż przed polem karnym rywali! Żółtym kartonikiem za faul ukarany zostaje Pellegrini.
    73. Manuel Locatelli (ACM) - 3:3

73

Znów jedna bramka pada szybko po drugiej! Gospodarze wyrównują po znakomitym woleju MANUELA LOCATELLIEGO z dwudziestego metra!

Gole: 9. Bonaventura, 69. Bacca (kar.), 73. Locatelli, 77. Paletta – 10. Politano, 54. Acerbi, 56. Pellegrini

Kartki:   51. Montolivo (ACM) – 23. Adjapong (SAS), 68. Antei (SAS), 75. Pellegrini (SAS), 90+1. Acerbi (SAS), 90+3. Biondini (SAS)

AC Milan: G. Donnarumma – Abate, Paletta, G. Gomez, De Sciglio – Kucka, Montolivo (C) (60. Locatelli), Bonaventura – Suso, Bacca (83. A. Poli), Adriano (46. Niang).
    Zmiany: Gabriel, Plizzari – Ely, Lapadula, Honda, Niang, A. Poli, Vangioni, Sosa, Locatelli, Pasalić, Calabria.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Lirola, Antei, Acerbi, Letschert – Pellegrini, Magnanelli (C), L. Mazzitelli – Politano, Defrel, Adjapong (78. Ricci).
    Zmiany: Pegolo, Pomini – Biondini, Iemmello, Matri, Peluso, Terranova, Ricci, Cannavaro, Dell'Orco, Ragusa.

Sędzia główny: Marco Guida
    Asystenci: Giulio Dobosz, Claudio La Rocca
    Sędzia techniczny: Giorgio Peretti