Cracovia – Korona 6:0 (koniec) | Śląsk – Termalica 1:2 (koniec) | Jagiellonia – Pogoń 0:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin
Niedziela 02.10.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Białystok • PKO Ekstraklasa • 11. kolejka
    Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Dzisiejsze spotkanie w Białymstoku dobiegło końca. To był niezły pojedynek na tle taktycznym. Jeśli chodzi o same emocje, to mielibyśmy do czego się przyczepić. Bywały ciekawsze okresy gry, ale zdarzały się też takie momenty, w których nie działo się kompletnie nic. Wydaje się, że wynik jest sprawiedliwy. W pierwszej połowie nieco lepsze wrażenie sprawili podopieczni Moskala, natomiast druga część rywalizacji przebiegała po myśli gospodarzy. (19:56:24)

90+3

90+3
    Grzyb miał stuprocentową szansę na zdobycie gola, lecz nie zdołał pokonać Kudły. Kolejna perfekcyjna robinsonada bramkarza szczecińskiej Pogoni. Ratuje przyjezdnym bezbramkowy remis!
    90+2. Strzał Tomasika.

90+2
    Ależ zrobiło się groźnie po dośrodkowaniu z narożnika boiska w pole karne Pogoni! Główkował Tomasik, ale po raz kolejny na posterunku był Kudła. Pewna interwencja golkipera szczecińskiego zespołu.

90+1
    Sędzia Daniel Stefański postanowił przedłużyć ten mecz o trzy minuty.

90
    Wydaje się, że zarówno gospodarze, jak i goście są usatysfakcjonowani bieżącym rezultatem. Brakuje już jakichkolwiek zrywów. Gra toczy się głównie na wysokości linii środkowej.

88
    Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Z ogromną trudnością ogląda się tego typu pojedynki. Końcówka pierwszej połowy napawała optymizmem, ale w chwili obecnej poziom rywalizacji pozostawia wiele do życzenia.

87
    Jeszcze mamy kilka minut, może ktoś nas tutaj olśni. Kibice zaczynają się niecierpliwić. Mamy pierwsze objawy poddenerwowania – gwizdy oraz niecenzuralne okrzyki. Przy piłce znajdują się teraz białostoczanie.

86
    Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostało niespełna pięć minut. Wciąż mamy bezbramkowy remis. W chwili obecnej goście ze Szczecina wymieniają się podaniami na własnej części boiska.

84
    Ani gospodarze, ani goście nie chcą za wszelką cenę iść do przodu. Decyduje tutaj obawa o ewentualne kosztowne błędy. Co jakiś czas mamy ataki, lecz kompletnie nic z nich nie wynika. Senne tempo.

83
    To już ostatnie chwile dla obu ekip, by coś zmienić w dzisiejszym spotkaniu. Nieco aktywniejsza jest Jagiellonia, jednak brakuje celnych strzałów w wykonaniu podopiecznych Probierza.

82
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Łukasz Zwoliński, na boisku pojawia się Seiya Kitano.

81
    33 dośrodkowania Jagiellonii przy dwunastu szczecińskiej Pogoni. Podopieczni Michała Probierza zdecydowanie częściej decydują się na ataki flankami. Tymczasem czas na kolejną zmianę.

80
    Spotkanie wkracza w decydującą fazę. Za dziesięć minut już wszystko będzie jasne. Póki co nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany, jeśli myślimy o wyniku. Obie ekipy próbują atakować, ale bezowocnie.
    79. Kibice nie mają powodów do optymizmu.

78
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 16 850 widzów.

76
    Mamy kolejną żółtą kartkę. Tym razem za kompletnie spóźnione wejście w nogi przeciwnika ukarany został Gyurcsó. Słuszna decyzja sędziego Stefańskiego. Ewidentny faul.

Mateusz

Gole:

Kartki:   4. Fojut (POG), 76. Gyurcsó (POG)

Jagiellonia Białystok: Kelemen – Burliga, Runje, Guti Tomelin, Tomasik – Frankowski, Góralski, Grzyb, Romanczuk (46. Szymański), Mackiewicz (46. Świderski) – Černych.
    Zmiany: Węglarz – Wasiluk, Górski, Szymonowicz, Klimala, Świderski, Szymański.

Pogoń Szczecin: Kudła – Râpă, Rudol, Fojut, Lewandowski – Frączczak (68. Akahoshi), Piotrowski (63. Obst), Rafał Murawski (C), Drygas, Gyurcsó – Zwoliński (82. Kitano).
    Zmiany: Słowik – Kort, Matynia, Kitano, Akahoshi, Listkowski, Obst.

Sędziowie: Daniel Stefański – Marcin Boniek, Marcin Borkowski – Marcin Szczerbowicz

Widownia: 16 850