Cracovia – Korona 6:0 (koniec) | Śląsk – Termalica 1:2 (koniec) | Jagiellonia – Pogoń 0:0 (koniec)
Jagiellonia Białystok
0:0 (0:0)
Pogoń Szczecin
Niedziela 02.10.2016, 18:00 • Stadion Miejski, Białystok • PKO Ekstraklasa • 11. kolejka
    Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Dzisiejsze spotkanie w Białymstoku dobiegło końca. To był niezły pojedynek na tle taktycznym. Jeśli chodzi o same emocje, to mielibyśmy do czego się przyczepić. Bywały ciekawsze okresy gry, ale zdarzały się też takie momenty, w których nie działo się kompletnie nic. Wydaje się, że wynik jest sprawiedliwy. W pierwszej połowie nieco lepsze wrażenie sprawili podopieczni Moskala, natomiast druga część rywalizacji przebiegała po myśli gospodarzy. (19:56:24)

90+3

90+3
    Grzyb miał stuprocentową szansę na zdobycie gola, lecz nie zdołał pokonać Kudły. Kolejna perfekcyjna robinsonada bramkarza szczecińskiej Pogoni. Ratuje przyjezdnym bezbramkowy remis!
    90+2. Strzał Tomasika.

90+2
    Ależ zrobiło się groźnie po dośrodkowaniu z narożnika boiska w pole karne Pogoni! Główkował Tomasik, ale po raz kolejny na posterunku był Kudła. Pewna interwencja golkipera szczecińskiego zespołu.

90+1
    Sędzia Daniel Stefański postanowił przedłużyć ten mecz o trzy minuty.

90
    Wydaje się, że zarówno gospodarze, jak i goście są usatysfakcjonowani bieżącym rezultatem. Brakuje już jakichkolwiek zrywów. Gra toczy się głównie na wysokości linii środkowej.

88
    Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Z ogromną trudnością ogląda się tego typu pojedynki. Końcówka pierwszej połowy napawała optymizmem, ale w chwili obecnej poziom rywalizacji pozostawia wiele do życzenia.

87
    Jeszcze mamy kilka minut, może ktoś nas tutaj olśni. Kibice zaczynają się niecierpliwić. Mamy pierwsze objawy poddenerwowania – gwizdy oraz niecenzuralne okrzyki. Przy piłce znajdują się teraz białostoczanie.

86
    Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostało niespełna pięć minut. Wciąż mamy bezbramkowy remis. W chwili obecnej goście ze Szczecina wymieniają się podaniami na własnej części boiska.

84
    Ani gospodarze, ani goście nie chcą za wszelką cenę iść do przodu. Decyduje tutaj obawa o ewentualne kosztowne błędy. Co jakiś czas mamy ataki, lecz kompletnie nic z nich nie wynika. Senne tempo.

83
    To już ostatnie chwile dla obu ekip, by coś zmienić w dzisiejszym spotkaniu. Nieco aktywniejsza jest Jagiellonia, jednak brakuje celnych strzałów w wykonaniu podopiecznych Probierza.

82
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Łukasz Zwoliński, na boisku pojawia się Seiya Kitano.

81
    33 dośrodkowania Jagiellonii przy dwunastu szczecińskiej Pogoni. Podopieczni Michała Probierza zdecydowanie częściej decydują się na ataki flankami. Tymczasem czas na kolejną zmianę.

80
    Spotkanie wkracza w decydującą fazę. Za dziesięć minut już wszystko będzie jasne. Póki co nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany, jeśli myślimy o wyniku. Obie ekipy próbują atakować, ale bezowocnie.
    79. Kibice nie mają powodów do optymizmu.

78
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 16 850 widzów.

76
    Mamy kolejną żółtą kartkę. Tym razem za kompletnie spóźnione wejście w nogi przeciwnika ukarany został Gyurcsó. Słuszna decyzja sędziego Stefańskiego. Ewidentny faul.

75
    Można odetchnąć z ulgą. Guti Tomelin podniósł się z boiska o własnych siłach i jest w stanie kontynuować swój udział w dzisiejszym spotkaniu. Białostoczanie ruszają z kolejnym atakiem.

74
    "Portowcy" starają się przedrzeć w okolice pola karnego rywala, lecz niewiele z tego wynika. Przed momentem na murawę ze sporym impetem upadł Guti. Sędzia przerwał grę, chyba potrzebna będzie interwencja medyków.

73
    Bardzo mocne uderzenie oddał teraz Cernych. Kolejna niecelna próba. Trzeba przyznać, że przewaga Jagiellonii jest coraz bardziej widoczna. Goście mają sporo pracy w defensywie.

72
    Posiadanie piłki: 46-54%.

71
    Świderski mocnym strzałem próbował zaskoczyć golkipera przeciwnej ekipy, jednak jeden z defensorów Pogoni popisał się bezbłędną interwencją. Piłka odbiła się od niego i poszybowała na korner.

70
    Akahoshi postanowił oddać całkiem soczyste uderzenie po ziemi. Piłka poszybowała tuż obok bramki strzeżonej przez Kelemena. Całkiem dobry pomysł, ale tym razem zabrakło celności.

69
    Jeden z piłkarzy Jagiellonii centrował futbolówkę w szesnastkę Pogoni, ale Kudła nie miał najmniejszych problemów z odnotowaniem skutecznej interwencji. Pewne piąstkowanie tegoż golkipera.

68
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Adam Frączczak, na boisku pojawia się Takafumi Akahoshi.

68
    Świderski ładnie urwał się spod opieki defensorów, a następnie huknął wysoko ponad bramką. Fatalny strzał. Sam pomysł należy pochwalić, ale wykonanie było katastrofalne.
    67. To chyba zaczyna owocować!

66
    Szymański dobrze dogrywał do Cernycha, ale ten nie miał szans na oddanie strzału. Ponownie dobrą interwencją popisał się Rudol. Zagrożenie zostało oddalone, inicjatywa w posiadaniu Pogoni.

65
    Sporo stałych fragmentów gry mamy w tym spotkaniu. Trzeba jednak przyznać, że ani gospodarze, ani goście nie potrafią ich odpowiednio wykorzystywać. Jagiellonia gra coraz lepiej, ale w dalszym ciągu mamy bezbramkowy remis.

64
    Strzały: 8-6.
    Strzały celne: 2-2.

63
    Zmiana w drużynie Pogoń Szczecin: z boiska schodzi Jakub Piotrowski, na boisku pojawia się Robert Obst.

62
    Jagiellonia siadła na przeciwniku. Przed momentem szczupakiem uderzał jeden z gospodarzy, jednak piłka poszybowała dość daleko obok bramki strzeżonej przez Kudłę.
    61. Słupek Szymańskiego!

61
    Niesamowita sytuacja w polu karnym Pogoni Szczecin! Szymański wybornie obrócił się z piłką, po czym oddał soczyste uderzenie. Kudła z olbrzymimi problemami sparował futbolówkę na słupek. Ależ akcja!

60
    Kapitalne wejście Góralskiego! W odpowiednim momencie starł się z Frączczakiem. Wciąż oczekujemy premierowego trafienia. W natarciu Jagiellonia. Może w końcu coś się zmieni i wynik spotkania zostanie otwarty.

59
    Jagiellonia szybko odzyskała piłkę i w chwili obecnej wymienia podania na własnej połowie. Na razie trener Michał Probierz nie może być zadowolony z poczynań swoich podopiecznych, co wymownie pokazuje.

58
    Guti Tomelin próbował zagrozić bramce strzeżonej przez Kudłę, ale tym razem znacznie się pomylił. Futbolówka poszybowała dość wysoko ponad poprzeczką. Inicjatywa wraca w posiadanie Pogoni.

56
    Tymczasem mocno zawrzało po tym, jak sędzia Daniel Stefański przyznał piłkę gościom ze Szczecina. Z werdyktem tym kompletnie nie zgadzał się trener Probierz. Swoją dezaprobatę wyrazili również kibice.

55
    Dobra interwencja Rudola, który wymanewrował Cernycha. Nic dodać, nic ująć. Gdyby nie on, to białostocka Jagiellonia miałaby naprawdę świetną szansę na zdobycie premierowego gola.
    54. Kilka migawek z I połowy.

53
    Jedynie fani nie zawodzą, co już niejednokrotnie podkreślaliśmy. To chyba zgromadzeni kibice są najbardziej godni uwagi. Piłkarze trochę rozczarowują. Trwają takie typowe piłkarskie szachy.

52
    Nie jest to jakieś porywające widowisko, cóż tu więcej dodawać. Końcówka pierwszej połowy napawała optymizmem, ale teraz ponownie jesteśmy świadkami mizernego pojedynku.

51
    Troszeczkę bilarda w okolicach środka boiska. Piłka odbija się od zawodników i niewiele z tego wynika. Zarówno gospodarze, jak i przyjezdni próbują troszeczkę podkręcić tempo, lecz bez rezultatu.

50
    Zgromadzeni kibice wciąż tworzą fantastyczną atmosferę. Ich doping nawet przez moment nie milknie. Trzeba przyznać, że sympatycy Jagiellonii dopisują. W Białymstoku jest również obecna grupka fanów Pogoni.

49
    Na razie te drugie 45 minut przebiega bardzo, ale to bardzo spokojnie. Na murawie nie dzieje się zbyt wiele. Przed momentem uderzał Guti Tomelin, ale piłka poszybowała obok bramki.

48
    Warto podkreślić, że rotacje dokonane przez Probierza nie mają jakiegokolwiek związku z problemami zdrowotnymi. Chodzi tutaj tylko i wyłącznie o taktykę. Szkoleniowiec gości póki co nie zdecydował się na zmiany.

47
    Zobaczymy czy manewry taktyczne w wykonaniu szkoleniowca Jagiellonii przyniosą jakiś efekt. Przed momentem zaatakowali szczecinianie. Drygas posłał uderzenie prosto w objęcia Kelemena.

46
    Druga połowa rozpoczęta! Trener Michał Probierz nie czekał za długo ze zmianami i już po przerwie wprowadził na boisko dwóch nowych zawodników – Karola Świderskiego oraz Damiana Szymańskiego.

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Karol Mackiewicz, na boisku pojawia się Karol Świderski.

46
    Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Taras Romanczuk, na boisku pojawia się Damian Szymański.

46
    Statystyki po I połowie.

Premierowa odsłona dzisiejszego starcia w Białymstoku już za nami. Póki co mamy bezbramkowy remis. Co prawda w pierwszej połowie odnotowaliśmy zaledwie jeden celny strzał, ale trzeba przyznać, że stopniowo rywalizacja rozkręcała się. Cóż to zwiastuje? Najpewniej bardzo zacięte drugie 45 minut. Czas na kilka chwil wytchnienia. Niebawem wracamy!

45+3

45+2
    Za moment premierowa odsłona dzisiejszego pojedynku w Białymstoku zostanie zakończona. Wiele wskazuje na to, że tutaj już nic się nie zmieni. Obecnie w posiadaniu piłki znajdują się białostoczanie.

45+1
    Końcówka pierwszej połowy może się podobać. Po kiepski początku dzieje się zdecydowanie więcej. Rośnie nam ten mecz, stopniowo się rozkręca. Mamy coraz mniej powodów do narzekań. Oby tak dalej!

45
    Sędzia Daniel Stefański postanowił przedłużyć pierwszą połowę o trzy minuty.

44
    Zwoliński znalazł się w kapitalnym położeniu, ale po raz kolejny w dniu dzisiejszym nie zdołał pokonać Kelemena. Świetna robinsonada golkipera białostockiej Jagiellonii, choć trzeba przyznać, że gracz Pogoni się nie popisał.
    43. Słupek Runje!

43
    Romanczuk doskonale zgrał w pole karne, gdzie znalazł się Runje. Ależ świetnie złożył się ten zawodnik. Piłka po ekwilibrystycznej przewrotce trafiła jedynie w słupek. Piękny strzał!

42
    Faule: 3-5.

41
    Ależ desperacka interwencja Runje, który zablokował uderzenie Zwolińskiego! Gdyby nie ta fantastyczna parada, to moglibyśmy spodziewać się gola. Dobry okres gry w wykonaniu Pogoni.
    40. Nieprzyjemny strzał Zwolińskiego.

40
    Sporo szczęścia miał teraz Marian Kelemen. Piłka uderzona przez Zwolińskiego odbiła się od jednego z rywali i poszybowała nieco ponad bramką. W końcu zrobiło się trochę groźniej. Korner dla Pogoni!

39
    Strzały: 0-1.
    Strzały celne: 0-0.

37
    Cóż... Ciężko komentuje się tego typu spotkania. Pogoń utrzymuje się teraz przy piłce, lecz nie potrafi przeprowadzić skutecznego ataku. Chyba można by uciąć sobie drzemkę, a i tak nic by nas nie ominęło.
    36. To chyba mówi samo za siebie.

35
    Za dziesięć minut sędzia Stefański zaprosi zawodników obu ekip na odpoczynek. Miejmy nadzieję, że obraz drugiej połowy będzie zdecydowanie lepszy. Na razie nie mamy zbyt wielu powodów do chwalenia poczynań gospodarzy i gości.

34
    Nieźle dośrodkowywał Frankowski, jednak żaden z jego zespołowych kolegów nie zdołał oddać strzału na bramkę Kudły. Defensywa Pogoni szybko wyekspediowała futbolówkę.

33
    Brakuje emocji, nie da się tego ukryć. Piłkarze obu ekip grają dość aktywnie, ale nic z tego nie wynika. Przed momentem Jagiellonia zdołała wywalczyć kolejny rzut rożny. Może w końcu uda się celnie uderzyć!

31
    Rudol również powrócił na murawę, więc wydaje się, że z oboma piłkarzami szczecińskiej Pogoni jest wszystko w porządku. W chwili obecnej zaatakować usiłują miejscowi. Za wiele się tutaj nie zmienia.

30
    Wrócił na boisko Fojut, ale wciąż nie ma Rudola. Polecenie rozpoczęcia rozgrzewki otrzymał Obst. Czyżby konieczna była zmiana? Trudno stwierdzić. Jagiellonia próbuje wykorzystać grę w przewadze.

29
    Bardzo pechowa sytuacja Pogoni. Na boisku nie ma dwóch środkowych obrońców. Rudol doznał rozcięcia głowy, w związku z czym również musiał udać się w kierunku ławki rezerwowych, gdzie jest opatrywany.

28
    Jarosław Fojut groźnie starł się z Rudolem, po czym długo leżał na murawie. Zawodnikowi udzielana jest pomoc medyczna, bowiem ma rozbity nos. Jest krwotok. Miejmy nadzieję, że szybko odzyska pełnię sił.

27
    Fatalne dośrodkowanie Tomasika. Piłka poszybowała prosto w objęcia Kudły. Z całą pewnością to nie tak miało wyglądać. Goście przechwycili inicjatywę i powoli ruszają z kolejnym atakiem.
    26. Tym słowem można zobrazować poczynania obu ekip.

25
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko dwadzieścia minut. Wciąż mamy bezbramkowy remis. Częściej w posiadaniu inicjatywy znajdują się białostoczanie, ale niewiele z tego wynika.

23
    Kiepska centra w szesnastkę Jagiellonii. Podopieczni Michała Probierza w mgnieniu oka oddalili potencjalne zagrożenie. Dobra postawa białostoczan. Teraz próbują konstruować atak pozycyjny. Może coś z tego wyniknie.

22
    Burliga zablokował dośrodkowanie jednego z przeciwników. Dobre zachowanie tegoż zawodnika. Za moment goście ze Szczecina egzekwować będą korner. Piłkę ustawia sobie Gyurcsó.

21
    Posiadanie piłki: 51-49%.
    20. Niewykorzystana "setka" Frączczaka.

20
    Gyurcsó kapitalnie odegrał do Frączczaka, który znalazł się w wybornym położeniu, ale nie zdołał chociażby trafić w światło bramki! Fatalne chybienie tego zawodnika. Przedobrzył.

19
    Trochę zwolniło nam tempo rywalizacji. Chyba obie ekipy wyciągnęły wnioski z chaotycznego początku i postanowiły nieco uspokoić swe poczynania. Aktualnie przy futbolówce znajdują się szczecinianie.

18
    Z widowni dobiegają przyśpiewki: "żółto czerwone, to barwy niezwyciężone...". Kibice za wszelką cenę chcą zagrzać swoich ulubieńców do skuteczniejszej walki. Na razie lider nie poraża skutecznością.

17
    Trybuny Stadionu Miejskiego w Białymstoku są prawie w pełni zapełnione. Rywalizacja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony kibiców. Nic w tym jednak dziwnego – Jagiellonia ma lidera.

16
    Na razie gospodarze grają "po obwodzie". Niewiele wynika z ich starań. Przyjezdni również nie popisują się zbyt dobrymi atakami. Cóż... Póki co poziom widowiska pozostawia naprawdę sporo do życzenia.

15
    Od pierwszego gwizdka sędziego Stefańskiego minął już kwadrans. Niewiele się tutaj zmienia. Wciąż mamy remis bez większych perspektyw na jakieś modyfikacje. Obecnie przy piłce znajdują się białostoczanie.

13
    Kolejny korner nie przyniósł "Jadze" nawet szczątkowych korzyści. Inicjatywa trafiła w posiadanie szczecińskiej Pogoni. Za moment grę od własnej bramki wznowi Kudła. Póki co brakuje celnych strzałów oraz groźnych akcji.

12
    Runje ładnie poszukał Mackiewicza, który zdołał wywalczyć wznowienie z narożnika boiska. Widać, że ten początek jest bardzo agresywny. Piłkarze obydwu drużyn są mocno nabuzowani.

11
    Atak białostoczan został przerwany. W momencie podania Cernych przebywał na pozycji spalonej. Właściwa sygnalizacja arbitra liniowego. Ewidentny ofsajd, nie ma o czym dyskutować.

10
    Dziesięć minut gry już za nami. Póki co mamy bezbramkowy remis. Nadal obserwujemy niemały chaos, z którego niewiele wynika. Panowie, czas to uspokoić i zacząć grać w piłkę.

9
    Rzut rożny nie przyniósł miejscowym nawet szczątkowych korzyści. Futbolówka poszybowała prosto w objęcia Kudły. Bardzo pewna interwencja tego golkipera. Nie pozostawił najmniejszych złudzeń.

8
    Sporo szarpanej gry w wykonaniu szczecinian. Gospodarze usiłują to zmienić, ale na razie bezowocnie. Widać, że po obu stronach jest ogromna chęć do szybkiego zdobycia gola. Przed momentem Jagiellonia wywalczyła korner.

7
    Jagiellonia próbuje troszeczkę uspokoić swe poczynania, wymieniając podania nieopodal własnej bramki. Może to jest dobry pomysł. Trzeba to wszystko nieco ostudzić, desperackie zapędy niczego nie wniosą.

6
    Zawrzało nawet pomiędzy szkoleniowcami obu ekip. Na szczęście już zrobiło się trochę spokojniej, ciśnienie uszło. Niepotrzebne niesnaski na początku rywalizacji. Powinniśmy emocjonować się stricte piłkarskimi wrażeniami.
    4. Brutalne wejście Fojuta.

4
    Mamy pierwszą żółtą kartkę. Przed momentem za brzydkie wejście w nogi Cernycha ukarany został Jaroslaw Fojut. Zapachniało nawet "czerwem". Trener Probierz miał spore uwagi do arbitra.

3
    Początek rywalizacji w miarę zacięty. Widzimy, że obie ekipy mocno się denerwują, co wpływa na sporą liczbę niedokładnych podań. Na trybunach panuje wyborna atmosfera.

2
    Pogoń próbowała przyspieszyć grę. Białostoczanie przekroczyli wyznaczone przepisy, faulując Gyurcsó. Sędzia Daniel Stefański przerwał rywalizację, ale tym razem obyło się bez kartki.

1
    Spotkanie rozpoczęli goście ze Szczecina, którzy zagrają dziś w białych kompletach. Gospodarze natomiast prezentować się będą w żółto-czerwonych strojach. Jagiellonia szybko przechwyciła piłkę.

1
    Dzisiejsze spotkanie cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców.

Czy świetna passa Jagiellonii zostanie podtrzymana?

Wyjściowe jedenastki w formie graficznej.

Wyśmienita migawka z "lotu ptaka"!

Trwa przedmeczowy rozruch.

Znamy już składy obu ekip:

Jagiellonia Białystok: Kelemen – Burliga, Runje, Guti Tomelin, Tomasik – Frankowski, Góralski, Grzyb, Romanczuk, Mackiewicz – Černych.

Rezerwowi: Węglarz – Wasiluk, Górski, Szymonowicz, Klimala, Świderski.

Pogoń Szczecin: Kudła – Râpă, Rudol, Fojut, Lewandowski – Frączczak, Piotrowski, Rafał Murawski (C), Drygas, Gyurcsó – Zwoliński.

Rezerwowi: Słowik – Kort, Matynia, Kitano, Akahoshi, Listkowski, Obst.

Sędziowie: Daniel Stefański – Marcin Boniek, Marcin Borkowski – Marcin Szczerbowicz.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 18:00. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!

Obsada sędziowska:
    Sędzia główny: Daniel Stefański
    Sędzia liniowy #1: Marcin Boniek
    Sędzia liniowy #2: Marcin Borkowski
    Sędzia techniczny: Marcin Szczerbowicz

Do ostatniej konfrontacji tych dwóch ekip doszło niedawno, bowiem 28 września bieżącego roku. Był to pojedynek w ramach Pucharu Polski. Wówczas zdecydowanie lepiej spisali się szczecinianie. Wynik był sporym zaskoczeniem, ponieważ Pogoń wygrała aż 4:1. Honorowe trafienie na koncie Jagiellonii wywalczył Fiodor Cernych, natomiast po przeciwnej stronie barykady na listę strzelców wpisywali się Adam Frączczak, Kamil Drygas, Adam Gyurcsó i Ricardo Nunes.
    Szczecinianie solidnie przygotowywali się do dzisiejszej konfrontacji.

Jagiellonia ma jasny cel.

Natomiast Pogoń Szczecin zainkasowała dotychczas zaledwie dziesięć "oczek" przez co zajmuje dopiero dwunaste miejsce w tabeli ligowej. "Portowcy" mają na swym koncie dwie wygrane, cztery remisy oraz tyle samo porażek. Kibice tej drużyny oczekują zdecydowanie lepszych wyników. Dziś o punkty będzie dość ciężko, bowiem Jagiellonia jest w gazie. Przypomnijmy, że w swym ostatnim meczu Pogoń zremisowała z Górnikiem Łęczna 1:1. Gola po stronie "Portowców" wywalczył wtenczas Rafał Murawski.

Jagiellonia Białystok błyszczy w tegorocznych rozgrywkach. Dotychczas "Jaga" wywalczyła 22 punkty, notując siedem zwycięstw, jeden remis oraz dwie porażki. Obecnie białostoczanie piastują fotel lidera LOTTO Ekstraklasy. Co ciekawe, mają tyle samo oczek co Lechia Gdańsk, ale mogą się pochwalić lepszym bilansem bramkowym. W zeszłej kolejce Jagiellonia zmierzyła się z drużyną kieleckiej korony. Wówczas zespół z Białegostoku wygrał w stosunku 2:1. Gole na koncie triumfatorów zapisywali Przemysław Frankowski oraz Ivan Runje.
    Tabela LOTTO Ekstraklasy po dziesięciu kolejkach:

Trwa jedenasta kolejka naszej rodzimej LOTTO Ekstraklasy. Podczas tej relacji gościć będziemy w Białymstoku, gdzie miejscowa Jagiellonia zmierzy się z Pogonią Szczecin. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 18:00. Emocji zabraknąć nie powinno!