Toulouse – Monaco 3:1 (koniec) | Nice – Lyon 2:0 (koniec)
Toulouse FC
3:1 (0:1)
AS Monaco
Piątek 14.10.2016, 19:00 • Stadium Municipal, Toulouse. • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 9

To już wszystko z Tuluzy. Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy inne transmisje jedynie na lajfy.com! (21:02:25)

Piękny triumf gospodarzy!

Świetny mecz w Tuluzie za nami. Do przerwy prowadziło 1:0 Monaco po szybko zdobytej bramce Valere Garmaina. Gospodarze od tego czasu atakowali, jednak na owoce swoich prób musieli czekać do 65. minuty. Wynik spotkania po kapitalnej akcji wyrównał Oscar Trejo. Gole na wagę trzech oczek dla miejscowych zdobył w ostatnich fragmentach meczu Martin Braithwaite.
    Za dzisiejszy występ na pewno nie można pochwalić Kamila Glika. Reprezentant Polski prezentował się niepewnie w obronie. Wydaje się, że kiepska dyspozycja ze starć eliminacyjnych przełożyła się na formę ligową.

90+3

90+3
    Długie zagranie w kierunku jednego z graczy Monaco, ale zawodnik z Księstwa nie utrzymał linii z obrońcami gospodarzy. Toulouse zaczyna od rzutu wolnego na własnej połowie.

90+1
    Gospodarze mogli jeszcze powiększyć swoje prowadzenie! Świetne zagranie w kierunku Odsonne Edouardo, po którego strzale piłkę odbił Danijel Subasić. Potem golkiperowi Monaco z asekuracją pośpieszyli koledzy z zespołu.

90
    Lionel Jaffredo zdecydował, że dzisiejsze spotkanie potrwa trzy minuty dłużej!

89
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Martin Braithwaite, na boisku pojawia się Odsonne Edouard.
    87. Martin Braithwaite (TOU) - 3:1

87
    Gol dla Toulouse!

Monaco na deskach! Co tutaj się dzieje?! Piłkę głową do tyłu niefortunnie zagrał Jemerson. Futbolówkę świetnie opanował MARTIN BRAITHWAITE, obrócił się i oddał precyzyjny strzał po ziemi! Piłka w siatce! Warto dodać, że Duńczyk miał obok siebie dwóch obrońców Monaco! Ależ to zrobił napastnik gospodarzy.

87
    Zmiana w drużynie Toulouse FC: z boiska schodzi Jimmy Durmaz, na boisku pojawia się Clément Michelin.

85
    Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Arbiter na pewno doliczy jeszcze kilka minut. Czy Monaco stać jeszcze na odmienienie losów spotkania? W niedługim czasie przekonamy się o tym!
    84. Martin Braithwaite (TOU) - 2:1

84

Fantastyczna akcja gospodarzy! Zagranie na lewe skrzydło do Somalii. Zawodnik, który pojawił się na boisku z ławki rezerwowych idealnie zagrał w pole karne do MARTINA BRAITHWAITE'A! Duńczyk bez problemów wykończył tę sytuację!

80
    Zmiana w drużynie AS Monaco: z boiska schodzi Valère Germain, na boisku pojawia się Tiemoué Bakayoko.

80
    Przedzierającego się na połowie gospodarzy Valere Germaina faulował Issa Diop. Typowy faul taktyczny, za który obrońca miejscowych zobaczył zasłużenie żółty kartonik.

Tomek

Gole: 65. Trejo, 84. Braithwaite, 87. Braithwaite – 3. Germain

Kartki:   21. Braithwaite (TOU), 80. Diop (TOU) – 29. Glik (ASM)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 4:3. Foule: 14:17.
    Toulouse FC: Lafont – Yago, Diop, Jullien, Moubandje – Bodiger, Blin – Durmaz (87. Michelin), Trejo (76. Somália), Sylla – Braithwaite (C) (89. Edouard).
    Zmiany: Goicoechea – Michelin, Somália, Cafaro, Amian Adou, Edouard.

AS Monaco: Subašić – Raggi (70. Sidibé), Glik, Jemerson, Mendy – B. Silva, Fabinho, Moutinho, Boschilia (59. Lemar) – Carrillo, Germain (C) (80. Bakayoko).
    Zmiany: De Sanctis – Bakayoko, Jean, Diallo, Mbappé Lottin, Lemar, Sidibé.

Sędziowie: Lionel Jaffredo – Pierre Chevreux, Tugdual Philippe – Sylvian Palhies.