Wybrzeże – Meble Wójcik 22:17 (koniec) | KPR – Gwardia 25:26 (koniec)
Energa Wybrzeże Gdańsk
22:17 (8:10)
Meble Wójcik Elbląg
Piątek 21.10.2016, 19:00 • Hala AWFiS, Gdańsk • Orlen Superliga mężczyzn • 8. kolejka

Po zmianie stron w trzy minuty na prowadzenie wyszli gracze Wybrzeża. W drugiej połowie znacznie lepiej w defensywie zagrali gospodarze, którzy w dwadzieścia minut stracili tylko cztery bramki. Ostatecznie gdańszczanie zwyciężyli 22:17 dzięki czemu zaliczyli czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Zawodnicy z Elbląga z ośmioma porażkami z rzędu znajdują się na ostatniej pozycji w tabeli. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY COM (20:26:36)

Koniec meczu. (22:17)

60
    Ostatnie sekundy meczu. (22:17)

60
    W pełnym składzie gospodarze. (22:17)

59
    Dwa razy z rzędu znakomicie broni Chmieliński! (22:17)

59
    Udana interwencja Fiodora. (22:17)

58
    Szopa z siódmego metra trafia obok bramki. (22:17)

58
    Dwie minuty kary dla Kondratiuka. (22:17)

57
    Udana interwencja Chmielińskiego. (22:17)
    56
    Szopa starał się przelobować Pieńczewskiego, piłka trafiła w słupek, wrócił się po nią bramkarz gospodarzy, ale ta odbiła się od niego i wpadła do siatki. (22:17)