Bournemouth – Tottenham 0:0 (koniec) | Arsenal – Middlesbrough 0:0 (koniec) | Burnley – Everton 2:1 (koniec)
Hull – Stoke 0:2 (koniec) | Leicester – Crystal Palace 3:1 (koniec) | Swansea – Watford 0:0 (koniec)
West Ham – Sunderland 1:0 (koniec) | Liverpool – West Bromwich 2:1 (koniec)
Leicester City
3:1 (1:0)
Crystal Palace F.C.
Sobota 22.10.2016, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 9

To już wszystko na dzisiaj z King Power Stadium. Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (17:58:47)

Faule: 10:8.

Bardzo ciekawy mecz za nami. Początek spotkania należał do Crystal Palace, jednak potem do głosu doszli gospodarze, którzy udokumentowali swoją przewagę golem tuż przed przerwą Ahmeda Musy. W drugiej części gry kolejne bramki dołożyli Shinji Okazaki oraz Christian Fuchs. "Orły" było tylko stać na honorowe trafienie Yohana Cabaye.

90+4

90+4
    Po kontrze świetną okazję na gola miał Riyad Mahrez! Algierczyk miał przed sobą tylko golkipera rywali, ale posłał futbolówkę praktycznie prosto w niego! Mandanda musiał obronić ten strzał.

90+3
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła Joela Warda. Piłkę głową zgrał jeden z zawodników Crystal Palace. W szesnastce upadł gracz "Orłów", ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

90+1
    Tym razem na bramkę Kaspera Schmeichela uderzał Joel Ward. Ponownie udanie interweniuje jednak golkiper gospodarzy.

90
    Michael Oliver zdecydował się doliczyć cztery minuty do podstawowego czasu gry.

89
    Bardzo ładny strzał z dystansu Lee Cung-Jonga! Z najwyższym trudem interweniuje Kasper Schmeichel, który odbija do boku futbolówkę. Brawa należą się przyjezdnym za ich postawę w ostatnich minutach.

88
    Szybka akcja Leicester. Piłka trafia do Riyada Mahreza. Algierczyk uderza z trzynastego metra, ale wyraźnie nad poprzeczką. Szybko wznowili grę podopieczni Alana Pardew.

87
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Andy King, na boisku pojawia się Daniel Amartey.

86
    Leży teraz na murawie we własnym polu karnym Christian Fuchs. Trwa przerwa w grze. Na boisku służb medyczne.
    85. Yohan Cabaye (CRP) - 3:1

85
    Gol dla Crystal Palace!

Zasłużyli na tego gola przyjezdni. Zagranie z prawego skrzydła w pole karne Leicester. W tempo wbiegł w szesnastkę YOHAN CABAYE. Francuz uderzeniem z pierwszej piłki z dziewiątego metra pokonuje Kaspera Schmeichela.

83
    Świetną szansę na zmniejszenie strat miał Christian Benteke! Reprezentant Belgii znalazł się w sytuacji sam na sam z Kasperem Schmeichelem. Napastnik Crystal Palace fatalnie jednak uderzył, prosto w golkipera.

82
    Rozpędził się z futbolówką Demarai Gray, ale chyba sam pogubił się w swoim dryblingu. Piłkę odzyskali przyjezdni.

81
    Zmiana w drużynie Leicester City F.C.: z boiska schodzi Ahmed Musa, na boisku pojawia się Demarai Gray.
    80. Christian Fuchs (LEC) - 3:0

Tomek

Gole: 42. A. Musa, 63. Okazaki, 80. Fuchs – 85. Cabaye

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 8:7. Rzuty rożne: 7:8. Spalone: 1:3. Foule: 10:8.
    Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez, Drinkwater, A. King (87. Amartey), A. Musa (81. Gray) – Okazaki, Slimani (75. Vardy).
    Zmiany: Zieler – Ulloa, Vardy, Schlupp, Amartey, Gray, Albrighton.

Crystal Palace F.C.: Mandanda – Kelly (77. Fryers), Tomkins, Delaney (C), J. Ward – McArthur, Ledley (72. Čung-Jong) – Townsend (72. Campbell), Cabaye, Zaha – Ch. Benteke.
    Zmiany: Hennessey – Fryers, Flamini, Čung-Jong, Sako, Wickham, Campbell.

Sędziowie: Michael Oliver – Gary Bestwick, Mick McDonough.