Bayer – Hoffenheim 0:3 (koniec) | Hertha – FC Koln 2:1 (koniec) | Ingolstadt – Borussia D. 3:3 (koniec)
Darmstadt – Wolfsburg 3:1 (koniec) | Freiburg – Augsburg 2:1 (koniec) | Bayern – Borussia M. 2:0 (koniec)
FC Ingolstadt 04
3:3 (2:0)
Borussia Dortmund
Sobota 22.10.2016, 15:30 • Audi-Sportpark • Niemiecka Bundesliga • Runda 8

Ależ wiele działo się w tym meczu! Niesamowite emocje na stadionie Audi-Sportpark. Niemrawo grająca w tym meczu Borussia przebudziła się w końcówce i uratowała remis. Spotkanie toczone było w piekielnie szybkim tempie, sporo się działo na murawie. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu lajfy.com (17:28:37)
    Borussia wyszarpała remis. Tylko punkt dla FC Ingolstadt.

90+5

90+4
    Borussia miała piłkę meczową! Aubmeyang miał doskonałą okazję, ale jego strzał głową był niecelny.

90+3
    Wrzutka Leckie zatrzymana przez obronę "BVB".
    90+2. Christian Pulisic (DOR) - 3:3

90+2
    Gol dla Borussii!
    Świetna okazja Passlacka i broni nogami Nyland. Dobitka CRISTIANA PULLISICIA to już formalność. Jest wyrównanie na 2 minuty przed końcem!

90+1
    Długa piłka posłana przez Ginetera, ale Nyland interweniuje.

90
    Cztery minuty doliczył sędzia. Passlack próbuje zagrywać na wolne pole, ale zostaje zablokowany przez obrońcę.

89
    Zmiana w drużynie FC Ingolstadt 04: z boiska schodzi Lukas Hinterseer, na boisku pojawia się Alfredo Morales.

88
    Szybki atak Ingolstadt łatwo przerwany przez graczy gości. Borussia robi co może by strzelić bramkę, ale ofiarnie interweniuje obrona gospodarzy, która za wszelką cenę stara się utrzymać ten wynik do końca.
    87. Mario Götze (DOR)

87
    W ostatnich minutach Borussia cały czas w natarciu bramki Nylanda i świetna okazja Goetze obroniona przez bramkarza.

85
    Jeszcze jedna wrzutka "BVB" w wykonaniu Passlacka i Tisserand kolejny dziś raz skutecznie przerywa zagranie gości.

84
    Strata gospodarzy. Dośrodkowanie Aubameyang i Matip blokuje to zagranie. Poprawka Pulisicia wychodzi na aut.

83
    Passlack wrzuca futbolówkę na pole karne FC ingolstadt i główka Pulisicia szybuje wysoko nad bramką Nylanda.

82
    Pulisic dośrodkowuje, lecz Tisserand dobrze interweniuje.

81
    Strzał zza pola karnego w wykonaniu Dembele, ale rozpocznie bramkarz po niecelnym uderzeniu.

Krystian Kocerba

Gole: 6. Cohen, 24. Lezcano, 60. Lezcano – 59. Aubameyang, 69. Ramos, 90+2. Pulisic

Kartki:   71. Ramos (DOR)

FC Ingolstadt 04: Nyland – Hadergjonaj, Matip (C), Tisserand, Suttner – Roger – Hinterseer (89. Morales), Groß, Cohen, Hartmann – Lezcano (72. Leckie).
    Zmiany: Hansen – Brégerie, Levels, Christiansen, Lex, Leckie, Morales.

Borussia Dortmund: Weidenfeller – Piszczek, Ginter, Bartra, P. Joo-ho (46. Pulisic) – G. Castro (59. M. Götze), Weigl – Ramos, Kagawa (73. Passlack), Dembèlé – Aubameyang (C).
    Zmiany: Bürki – Merino, Passlack, Pulisic, Rode, Burnic, M. Götze.

Sędziowie: Felix Zwayer (Berlin)