Lyon – Guingamp 1:3 (koniec) | Bordeaux – AS Nancy 1:1 (koniec) | Lille – Bastia 2:1 (koniec)
Dijon – Lorient 1:0 (koniec) | Angers – Toulouse 0:0 (koniec) | Nantes – Rennes 1:2 (koniec)
FC Nantes
1:2 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 22.10.2016, 20:00 • Stade de la Beaujoire (Nantes). • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 10

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na stronie Lajfy.com! (22:04:42)

Nantes - Rennais 1:2.

Po bardzo dobrym meczu, a zwłaszcza drugiej połowie Nantes przegrywa z Stade Rennais 1:2. Bohaterem spotkania został Kamil Grosicki, który wszedł z ławki w 51 min. i zdobył dwie bramki dla swojego zespołu, które zdecydowały o zwycięstwie. Dla ekipy miejscowej za to przed przerwą trafił Emiliano Sala.

90+4

90+2
    Pewna interwencja poza własnym polem karnym Costila.

90+1
    Przynajmniej 240 sekund dłużej potrwa druga część spotkania.

90
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Benjamin André (Stade Rennais FC).

89
    Bardzo złą wrzutkę w pole karne Rennais pewnie wyłapuje Costil.

88
    Tym razem na offsajdzie był Sio.

86
    Na spalonym złapany został Prcić.

85
    Faulowany był Djidji i od rzutu wolnego zaczęli grę miejscowi.

84
    Zmiana w drużynie FC Nantes: z boiska schodzi Mariusz Stępiński, na boisku pojawia się Fernando Aristeguieta.

83
    Gospodarze grają atakiem pozycyjnym, bo rozegrać akcję, która da wyrównanie, ale nic im w tym momencie nie wychodzi.

81
    Żółtą kartkę za faul otrzymuje Adrien Hunou (Stade Rennais FC).

80
    Zmiana w drużynie Stade Rennais FC: z boiska schodzi Paul-Georges Ntep, na boisku pojawia się Sanjin Prcić.

78
    Teraz to Nantes musi atakować, by chociaż zremisować, ale na razie wychodzi im to co najwyżej średnio.
    76. Kamil Grosicki (REN) - 1:2

76
    Gol dla Rennais!
    Strzelcem bramki KAMIL GROSICKI.

ALEŻ WEJŚCIE, ALEŻ WYSTĘP KAMILA GROSICKIEGO! Po fatalnej stracie jednego z piłkarzy gospodarzy Ntep poszedł z kontrą na lewej stronie i dośrodkował w pole karne, gdzie znów znalazł się popularny "GROSIK", który zdobywa drugiego gola w tym meczu! 1:2!

Radosław Radczak

Gole: 43. Sala – 58. Grosicki, 76. Grosicki

Kartki:   28. Thomasson (NAT) – 16. Ntep (REN), 81. Hunou (REN), 90. André (REN)

Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 3:2. Spalone: 2:4. Foule: 12:8.
    FC Nantes: Riou – Diego Carlos, Lucas Lima, Dubois, Djidji – Stępiński (84. Aristeguieta), Thomasson, Harit, Gillet – Bammou (66. Thomsen), Sala (69. Kačaniklić).
    Zmiany: Dupé – Aristeguieta, Rongier, Vizcarrondo, Kwateng, Kačaniklić, Thomsen.

Stade Rennes: Costil – Danzé, Mexer (25. Armand), Mendes, Baal – André, Fernandes (51. Grosicki) – Gourcuff, Hunou, Ntep (80. Prcić) – Sio.
    Zmiany: Nardi – Grosicki, Armand, Saïd, Henrique, Prcić, Diakhaby.