Wisła Pł. – Górnik Ł. 1:2 (koniec) | Śląsk – Cracovia 2:2 (koniec) | Legia – Lech P. 2:1 (koniec)
Wisła Płock
1:2 (0:0)
Górnik Łęczna
Sobota 22.10.2016, 15:30 • Stadion im. Kazimierza Górskiego, Płock • PKO Ekstraklasa • 13. kolejka
    Czarna passa wciąż trwa!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Miłego popołudnia! (17:25:40)

Dlaczego ten mecz nie mógł wyglądać tak, jak w końcówce? Świetne ostatnie 10 minut spotkania w Płocku. Wisła przegrywa u siebie 1:2 z Górnikiem. Ostatnia minuta spotkania przyniosła rozstrzygnięcie!

90+4
    90+4. Seweryn KIEŁPIN - 1:2

90+4
    Gol dla Łęcznej!
    Strzelcem bramki Seweryn Kiełpin!
    Co za pech gospodarzy! Dośrodkowanie Szymona Drewniaka z rzutu rożnego. Kiełpin próbował wypiąstkować lecącą piłkę, lecz... wpakował ją do swojej siatki! Nie wiemy komu zaliczyć bramkę, no ale chyba będzie to golkiper Wisły!

90+3
    Osamotniony Grzegorz Bonin ruszył w kontrataku. Przed nim był tylko Stępiński, a za nim, niczym strzała biegł Jose Kante. Hiszpan odepchnął rywala do końcowej linii, brawo!

90+2
    Kolejny rzut rożny dla Wisły Płock. Emocje w końcówce tego spotkania!

90+1
    Centrostrzał wykonał teraz z rzutu wolnego Javi Hernandez. Mocno wstrzelona piłka znalazła się w "koszyku" Kiełpina.

90
    Śpieszy się teraz obu ekipom. Wisła chce zwyciężyć, taki sam cel mają Górnicy! Trzy minuty dorzuca arbiter!
    88. Jose KANTE - 1:1

88
    Gol dla Wisły Płock!
    Strzelcem bramki JOSE KANTE.
    Wisła wyrównuje stan meczu! Piłka posłana przez Stępińskiego wpada w pole karne, gdzie wygrywa przebitkę Jose Kante. Hiszpan już za drugim razem strzela tak, że Prusak kapituluje. Jest remis!

87
    Przyblokowane uderzenie Jose Kante. Prusak przypilnował, by futbolówka nie wyszła poza końcową linię, by nie było rzutu rożnego.
    85. Grzegorz PIESIO - 0:1

85
    Strzelcem bramki GRZEGORZ PIESIO.
    Płaskie zagranie Danielewicza do Grzegorza Piesio, który przyjmuje sobie futbolówkę i piekielnie mocno w nią uderza. Piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki rywali. Kiełpin bez szans w tej akcji! Piękna bramka!

84
    Na minimalnym spalonym złapany Jose Kante. Sokole oko sędziego liniowego, spalony był bardzo, ale to bardzo mały!

83
    Drewniak odwraca się tyłem do bramki rywala i zagrywa do Danielewicza. Dobre odegranie, miał problemy z nadbiegajacym przeciwnikiem.

82
    Czas ucieka, obie ekipy zaczynaj się chyba rozkręcać. Szkoda, że tak późno!

80
    Javi Hernandez posyła płasko piłkę i trafia po drodze swojego kolegę z drużyny. To mogło zaskoczyć wychodzącego Kiełpina, gdyby ta futbolówka leciała w stronę bramki.