Udinese – Pescara 3:1 (koniec) | Atalanta – Inter 2:1 (koniec) | Cagliari – Fiorentina 3:5 (koniec)
Crotone – Napoli 1:2 (koniec) | Empoli – Chievo 0:0 (koniec) | Torino – Lazio 2:2 (koniec)
Bologna – Sassuolo 1:1 (koniec) | AS Roma – US Palermo 4:1 (koniec)
Atalanta BC
2:1 (1:0)
Inter Mediolan
Niedziela 23.10.2016, 15:00 • Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Włoska Serie A • Runda 9

W drugiej części gry szybki gol wyrównujący dla Interu sprawił, że jedni i drudzy mieli swoje okazje by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Raz przeważał Inter, następnie Atalanta, potem z kolei szarżowali gracze z Mediolanu, ale ostatecznie szczęście uśmiechnęło się do Atalanty, która dziś cieszy się z kolejny ważnych trzech punktów. Z naszej strony to wszystko. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do śledzenia innych relacji w naszym serwisie. (16:58:43)
    Bardzo specyficzna ta druga połowa i ostatecznie gospodarze po bramce z rzutu karnego w 88. minucie meczu zwyciężają z Interem Mediolan - 2:1!

90+5

90+4
    Przejął Inter futbolówkę i teraz wymienia podania na 35. metrze od bramki Atalanty.

90+3
    Cała drużyna Atalanty na własnej połowie posyła dalekie piłki do przodu, gdzie walczy Kurtić.

90+2
    Zderzenie Icardiego z Berishą i mamy przerwę w grze.
    90+1. Tak wyglądał faul Santona po którym sędzia wskazał na wapno!

90
    Sędzia Daniele Doveri do regulaminowego czasu gry doliczył cztery minuty.

89
    Na czas teraz ewidentnie grają gospodarze, którzy jak najdłużej utrzymują się przy piłce i wykorzystują każdą chwilę by przedłużyć o kilka sekund swoje akcje.

89
    Za niesportowe zachowanie jakim było ściągnięcie koszulki strzelec bramki na 2:1 – Mauricio Pinilla ukarany zostaje żółtą kartką.
    88. Mauricio Pinilla (ABC) - 2:1

88
    Gol dla Atalanty!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MAURICIO PINILLA.

Pewnie wykonany ten rzut karny. MAURICIO PINILLA uderza w lewy róg bramki. Wyczuł intencję strzelającego Samir Handanovič, ale piłka po rękawicy golkipera Interu wpadła do bramki. Może mieć teraz Handanovič spore wyrzuty sumienia, że nie postarał się jeszcze bardziej i nie udało mu się wybronić tej "11"!
    87. Davide Santon (INM)

87
    Rzut karny dla Atalanty Bergamo! Faulowany bez dwóch zdań Franck Kessié przez Davide Santona w polu karnym Interu!

85
    Z lewego skrzydła futbolówkę na 16. metr zagrywa Ivan Perišić, a uderza z pierwszej piłki Joao Mário. Wybronił jednak to znów Etrit Berisha, który ratuje w ostatnich minutach gospodarzy przed utratą gola!

84
    Losy tego spotkania będą ważyły się do ostatniego gwizdka, bowiem jak nie jedni to drudzy atakują, ale Inter jest nieco bliżej wyjścia na prowadzenie.

83
    Walka o piłkę na lewej stronie boiska i górą wprowadzony w drugiej połowie na boisko Kondogbia.

82
    I znów przenosimy się pod bramką Interu, bo teraz do ataku zabrali się gospodarze.

81
    Zmiana w drużynie Atalanta BC: z boiska schodzi Alejandro Gómez, na boisku pojawia się Roberto Gagliardini.

Adam Ka

Gole: 10. A. Masiello, 88. Pinilla (kar.) – 50. Éder

Kartki:   49. Konko (ABC), 89. Pinilla (ABC) – 61. Éder (INM)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 11:7. Strzały niecelne: 2:3. Rzuty rożne: 4:0. Spalone: 2:0. Foule: 17:11.
    Atalanta BC: Berisha – Tolói (45+2. Konko), Caldara, A. Masiello – Conti, Freuler, Kessié, Dramé – Kurtić, A. Gómez (C) (81. Gagliardini) – Petagna (63. Pinilla).
    Zmiany: Sportiello – E. Zukanović, Gagliardini, Migliaccio, D'Alessandro, Konko, Spinazzola, Paloschi, Cabezas, Pinilla, Grassi, Raimondi.

Inter Mediolan: Handanovič – Nagatomo (62. Ansaldi), Miranda, Murillo, Santon – Mário, Medel, Brozović (62. Kondogbia) – Éder (76. Candreva), Icardi (C), Perišić.
    Zmiany: Carrizo – Palacio, Jovetić, Kondogbia, Banega, Ansaldi, Ranocchia, D'Ambrosio, Gnoukouri, Gabriel, Candreva, Eloge Koffi.

Sędziowie: Daniele Doveri