Lechia – Piast | 3:2 (koniec) | | | Jagiellonia – Zagłębie L. | 1:2 (koniec) |
GKS K. – Górnik Z. | 1:1 (koniec) |
Gryf – Siarka T. | 2:2 (koniec) |
Jagiellonia II – Tomaszów Maz. | 0:2 (koniec) | | | ŁKS – Concordia | 2:1 (koniec) | | | Ruch W. M. – Legia II | 1:2 (koniec) |
Świt Skolwin – Przodkowo | 1:0 (koniec) |
Man City – Southampton | 1:1 (koniec) | | | Chelsea – Man Utd | 4:0 (koniec) |
Udinese – Pescara | 3:1 (koniec) | | | Atalanta – Inter | 2:1 (koniec) | | | Cagliari – Fiorentina | 3:5 (koniec) |
Crotone – Napoli | 1:2 (koniec) | | | Empoli – Chievo | 0:0 (koniec) | | | Torino – Lazio | 2:2 (koniec) |
Bologna – Sassuolo | 1:1 (koniec) | | | AS Roma – US Palermo | 4:1 (koniec) |
Celta Vigo – Deportivo | 4:1 (koniec) | | | Sevilla – Atletico | 1:0 (koniec) | | | Villarreal – Las Palmas | 2:1 (koniec) |
Malaga – Leganés | 4:0 (koniec) | | | Real Madryt – Bilbao | 2:1 (koniec) |
RB Lipsk – Werder | 3:1 (koniec) | | | Schalke 04 – Mainz | 3:0 (koniec) |
Caen – Saint-Étienne | 0:2 (koniec) | | | Metz – Nice | 2:4 (koniec) | | | PSG – Olympique | 0:0 (koniec) |
Slovan – Hradec Kralove | 2:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Sparta | 1:0 (koniec) |
Spartak T. – Dunajska | 1:0 (koniec) |
finał
Gryf Wejherowo
2:2
(0:1)
Siarka Tarnobrzeg
85
|
Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kołc (Gryf Wejherowo).
|
|
82
|
Żółtą kartkę otrzymuje Czerwiński (Gryf Wejherowo).
|
|
80
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kołc (Gryf Wejherowo).
|
|
44
|
Żółtą kartkę otrzymuje Stromecki (Siarka Tarnobrzeg).
|
Gole:
58. Marczak, 78. Tomczak – 18. Ropski, 90+3. Koczon
Sędziowie: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)
Widownia:
Kartki: 80. Kołc (WEJ), 82. Czerwiński (WEJ) – 44. Stromecki (SRK) 85. Kołc (WEJ)
Spudłowany karny!:
Gryf Wejherowo:
Leleń – Mońka, Bednarski, Brzuzy, Dampc (46. Tomczak), Chwastek (89. Szur), Wicon (59. Ciechańśki), Nadolski, Klimczak, Marczak (74.Czerwiński), Kołc
Zmiany: Ferra, Goerke, Czychowski,
Trener:
Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Dawidowicz (62. Suchecki), Stromecki, Płatek (84.Głaz)(87.Przewoźnik), Tomalski, Czyżycki (71. Szewc), Koczon, Ropski
Zmiany: Bieszczyński,
Trener:
Zmiany: Ferra, Goerke, Czychowski,
Trener:
Siarka Tarnobrzeg: Dybowski – Grzesik, Waleńcik, Sylwestrzak, Dawidowicz (62. Suchecki), Stromecki, Płatek (84.Głaz)(87.Przewoźnik), Tomalski, Czyżycki (71. Szewc), Koczon, Ropski
Zmiany: Bieszczyński,
Trener:
Sędziowie: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski)
Widownia:
Bartłomiej Karasz