Gryf – Siarka T. 2:2 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:2 (0:1)
Siarka Tarnobrzeg
Niedziela 23.10.2016, 13:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 2. Liga • 14. kolejka

Wydawało się że Gryf ma zwycięstwo w garści a jednak po bramce Koczona w doliczonym czasie gry spotkanie kończy się remisem. Druga połowa znacznie lepsza niż pierwsza. Ze spuszczonymi głowami schodzą do szatni piłkarze Gryfa strata bramki w ostatniej minucie zawsze musi boleć. Na dziś to już wszystko z Wejherowo życzę miłego południa i do zobaczenia. (14:54:09)

90+4

90+4
    Ciechański nie trafia w bramkę to byłą chyba ostatnia akcja tego meczu.

90+3
    Gol dla Siarki!
    Cóż to było za uderzenie !! Kapitalnie w samo okienko uderzył DANIEL KOCZON nic do powiedzenia nie miał Leleń. Wspaniała bramka.

90+3
    Nerwowo pod bramką Gryfa rzut wolny z 25 metrów.

90+2
    Trzymał piłę w narożniku Czerwiński tak długo jak mógł ale zamiast rożnego od bramki Dybowski.

90+1
    Długo celebruję wybicie piłki Leleń liczy się teraz każda sekunda.

90
    Atakuję Siarka ale trudno im się dziwić mecz się kończy a ono wciąż przegrywają, sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowych 90.

89
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Chwastek, na boisku pojawia się Szur.

88
    Gdyby lepiej uderzył zawodnik Siarki tom mogło być wyrównanie ale strzał z kilku metrów przeleciał obok bramki Lelenia.

87
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Głaz, na boisku pojawia się Przewoźnik.

86
    Na murawie leży jeden z piłkarzy Siarki przerwa w grze mnożą się nam te faule pod koniec meczu.

86
    Gryf będzie musiał walczyć do końca bez jednego zawodnika czy wytrzyma?

85
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kołc (Gryf Wejherowo).

85
    Lewą nogą z rzutu wolnego uderzał Stromecki, wyciągnął się jak długi Leleń ale i tak nie musiał interweniować bo piłka nie leciała w światło bramki.

84
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg: z boiska schodzi Płątek, na boisku pojawia się Głaz.