Jagiellonia II – Tomaszów Maz. 0:2 (koniec) | ŁKS – Concordia 2:1 (koniec) | Ruch W. M. – Legia II 1:2 (koniec)
Ruch Wysokie Mazowieckie
1:2 (1:2)
Legia II Warszawa
Niedziela 23.10.2016, 17:00 • Stadion Miejski, Wysokie Mazowieckie • 3 liga, grupa I • Runda 13
    Legia wraca do domu z trzema punktami:

Legia wywozi w Wysokiego Mazowieckiego trzy punkty! Druga połowa ogólnie zawiodła, ale końcówka meczu była już bardzo emocjonująca. Brakowało naprawdę niewiele, aby Ruch doprowadził do remisu. Warszawianie wiele zawdzięczają Majeckiemu, który kilkukrotnie uratował ich przed utratą gola. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (18:57:34)

90+3

90+2
    Znakomita okazja na wyrównanie! Ruch ruszył z kontrą, ale w decydującym momencie jeden z zawodników strzelił obok bramki!

90
    Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Niesamowita interwencja Majeckiego! Najpierw odbił przed siebie bardzo mocny strzał z woleja zamykającego akcję gracza Ruchu, a chwilę później zablokował dobitkę!

88
    Ależ szczęście Legionistów! Po niezłej wrzutce z narożnika boiska piłkarz Ruchu oddał strzał głową. Piłka zmierzała w światło bramki, ale sprzed linii bramkowej wybił jeden z zawodników gości!

87
    Zablokowane uderzenie zawodnika Ruchu. Majecki nie sięgnął piłki i gospodarze będą mieli jeszcze szansę na precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego.

85
    Ostatnie minuty tego spotkania. Gospodarze klepią na własnej połowie, a Legii tylko w to graj. Upływa cenny czas.

83
    Świetna szansa Ruchu. Po szybkim kontrataku przedostali się pod pole karne przeciwników. Nie wykorzystali jednak dużego zamieszania pod bramką Majeckiego.

80
    Rotacja w składzie zespołu ze stolicy. Słuchanek zastąpił Michalaka.

80
    Szybka kontra gości. Zgranie na prawą stronę do Sulley'a, a ten w doskonałej sytuacji przestrzelił!

79
    Legia ogranicza się teraz wyłącznie do defensywy i rzadkich kontrataków. Piłka wrzucona na Sulley'a, a ten ma za zadanie powalczyć z defensorami Ruchu.

77
    Kibice zachęcają swoich ulubieńców głośnym dopingiem do walki. To różnica tylko jednej bramki, mogą tutaj jeszcze sporo namieszać.

74
    Groźnie przez moment było pod bramką Legionistów. Udało im się jednak w ostatniej chwili wygarnąć futbolówkę. Niezły okres gry Ruchu.

72
    Piłka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyszła przed pole karne Ruchu i natychmiast doskoczył do niej jeden z Legionistów. Huknął potężnie, ale trafił prosto w rywala.

70
    Jeszcze jedna zmiana gości. Sulley dostaje szansę, a opuścił boisko Kulenović.

67
    Rotacja w składzie Legii. Skowron wbiegł na plac gry za Nawotkę.

67
    Jedna z nielicznych prób gospodarzy w drugiej połowie. Strzał mocny, ale niecelny. Futbolówka posłana nad bramkę.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.