Świt Skolwin – Przodkowo 1:0 (koniec)
Świt Skolwin
1:0 (0:0)
GKS Przodkowo
Niedziela 23.10.2016, 15:00 • Stadion Miejski, Skolwin • 3 liga, grupa II • Runda 12

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (16:52:40)

Świt Skolwin odniósł piąte zwycięstwo w sześciu ostatnich kolejkach i w tabeli przesunął się nad między innymi GKS Przodkowo. Zwycięstwo 1:0 zapewnił Marcin Krystek golem w 55. minucie. Świt miał optyczną przewagę w ostrym spotkaniu i więcej sytuacji podbramkowych. Na drodze gospodarzy stawał często dobrze dysponowany bramkarz Kotłowski. Jego vis-a-vis praktycznie nie musiał interweniować po celnych strzałach i zachował czyste konto. Ofensywę GKS próbował rozpędzać Łukasz Stasiak, ale szczególnie po przerwie miał problem z dochodzeniem do sytuacji podbramkowych. To było ostatnie spotkanie Świtu na własnym stadionie w 2016 roku. Dwa pozostałe mecze domowe rozegra na obiekcie Hutnika.

90+3

90+1
    Bil wraca po kontuzji i ma pomóc w utrzymaniu wyniku zamiast Oskara Szczepanika.

90
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu.

90
    Frankowski przeszkadzał we wznowieniu gry, więc dostał żółtą kartkę.

88
    Stasiak próbował oddać strzał z bliska po płaskim dośrodkowaniu. Stoperzy Świtu mają pretensje do Krystka za odpuszczenie krycia.

87
    Od bramki Kotłowski. GKS Przodkowo nie rozgrywa piłki, a pcha już im szybciej, tym lepiej pod bramkę Świtu.

85
    Młody Pastwa został wzięty na plecy przez Demianczuka i odprowadzony razem z futbolówką poza boisko.

84
    Trzeci zmiennik w Świcie Skolwin – Wyganowski jest na boisku zamiast Krawca, który asystował przy golu.

83
    Strzał Czoski zza 16. metra tuż obok bramki Rosy. Golkiper Świtu Skolwin nie kontrolował w pełni sytuacji.

81
    Na ostatnie 10 minut meczu wbiegł Domjan zamiast Łuczaka. Nowa siła w ataku GKS Przodkowo.

80
    Pastwa miał szansę na gola w swoim debiucie. Płaskie uderzenie lewą nogą centymetry obok bramki Kotłowskiego.

79
    Od bramki Rosa i Świt został po wykopie swojego bramkarza na połowie przeciwnika.

77
    Jedna, może dwie dobre akcje GKS Przodkowo podniosły ciśnienie na trybunach, ale czy to wystarczy, by pozytywnie ocenić ofensywę gości? Wątpliwe.

75
    Kwadrans do końca spotkania i akcja dzieje się na połowie GKS Przodkowo.

74
    Masażystka Natalia Cylke udziela wsparcia Frankowskiemu. Piłkarz GKS Przodkowo jest już gotowy do rywalizacji.

72
    Junior Pastwa pojawił się na boisku za młodzieżowca Ortela.

71
    Nieporozumienie w obronie Świtu Skolwin. Łuczak mógł oddać strzał obok wysuniętego Rosy, ale przegrał pojedynek z ostatnim defensorem.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 55. Krystek

Kartki:   50. Łuczak (GPR), 90. Frankowski (GPR)

Świt Skolwin: Rosa – Graś, Kołodziejski, Kronkowski, Odlanicki-Poczobut – Krawiec (84. Wyganowski), O. Szczepanik (90. Bil), G. Szczepanik, Ortel (72. Pastwa) – Krystek, Walków (67. Garlej).

Zmiany: Kaczmarek – Bil, Wyganowski, Garlej, Kurczak, Pastwa, Prokopowicz.

GKS Przodkowo: Kotłowski – Borski, Czoska, Demianczuk, Duszkiewicz – Gawron, Frankowski, Kwaśnik, Łapigrowski – Łuczak (81. Domjan), Stasiak.

Zmiany: Bach – Domjan, Karniluk, Kostuch.

Sędziowie: Paweł Okunowicz