Wtorek 25.10.2016, 20:45 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A • Runda 10

Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego spotkania zapraszającjednocześnie na jutrzejsze transmisje z wydarzeń sportowych na portalu lajfy.com (22:49:26)

Strzały niecelne: 2:7.
    Rzuty rożne: 5:3.
    Spalone: 3:0.
    Faule: 15:9.

Genua wylała "zimny kubeł wody" na zawodników AC Milanu, którzy mieli szansę wskoczyć dzisiaj na pozycję lidera Serie A.

Druga połowa wykonaniu "Rossoneri" rozpoczęła się fatalnie , gdyż w 56 minucie z boiska wyleciał Palleta, ale przyjezdni od tego momentu zaczęli przejmować inicjatywę i wydawało się kwestią czasu, gdy AC Milan doprowadzi do wyrównania. Stało się w zupełności na odwrót, to podopieczni Ivana Jurića strzelili drugą bramkę, a zwycięstwo "Rossoblu" przypieczętował Pavoletti.

90+4

90+3
    Suso zszedł z futbolówką do środka i strzałem z około dwudziestego metra próbował zdobyć bramkę honorową, lecz strzał rezerwowego wylądował nad poprzeczką.

90+2
    Krótko rozegrany korner przez miejscowych i wycofanie piłki na własną połowę.

90+1
    Rzut rożny dla Genui.

90
    Druga połowa potrwa dodatkowe trzy minuty.

89
    Ależ akcja gospodarzy! I futbolówka ponownie znalazła się siatce gości, ale sędzia liniowy pokazuje pozycję spaloną jednego z graczy miejscowych.

88
    Podopieczni Ivana Jurića nie odpuszczają. Widzą załamanych graczy gości, których będą się jeszcze chyba starali dobić.
    86. Leonardo Pavoletti (JAN) - 3:0

86
    Gol dla Genoi!
    Prostopadłe podanie otrzymał LEONARDO PAVOLETTI, który obrócił się i strzałem z około dwunastego metra nie dał żadnych szans Donnarummie! Mamy nokaut! Na kolanach zawodnicy Vincenzo Montelliego!

85
    Laxalt napomniany teraz żółtą kartką i kolejny rzut wolny dla AC Milanu. Tym razem z 33 metra od bramki gospodarzy.

84
    Jednak, to nie Juraj Kucka oddal strzał ze stałego fragmentu gry tylko Bonaventura, którego uderzenie przeleciało dobry metr nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Perina.

83
    Szybko przenosimy się pod bramkę Genui, bo rzut wolny z 28 metra będą mieli zawodnicy AC Milanu i do strzału szykuje się Juraj Kucka.

82
    Nie odpuszczają gospodarze! Chcą dobić rywala, podanie przed pole karne otrzymał Rigoni, którego tym razem strzał pewnie wyłapuje Donnarumma!
    80. Juraj Kucka (JAN) - 2:0

80
    Inicjatywę przejmował już Milan, ale teraz mamy już chyba pozamiatane! Zagranie Lazovića w pole karne, a tam Pavolettiego uprzedził JURAJ KUCKA, który zalicza samobójcze trafienie!

79
    Suso wbiegł przed szesnastkę pola karnego Genui i szukał pozycji do oddania strzału, jednak tym razem radzą sobie z nim defensorzy gospodarzy.

Jarek Jurkiewicz

Gole: 10. Ninković, 80. Kucka (sam.), 86. Pavoletti

Kartki:   40. Izzo (JAN), 75. Pavoletti (JAN), 85. Laxalt (JAN)   56. Paletta (ACM)

Strzały celne: 3:3. Strzały niecelne: 2:7. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 3:0. Foule: 15:9.
    Genoa CFC: Perin – Izzo, Burdisso, Muñoz – Edenilson (78. Fiamozzi), Rincón, Veloso, Laxalt – L. Rigoni, Simeone (67. Pavoletti), Ninković (53. Lazović).
    Zmiany: Lamanna, Zima – Gentiletti, Cofie, Ntcham, Ocampos, Biraschi, Pavoletti, Lazović, Orbán, Pandev, Fiamozzi.

AC Milan: G. Donnarumma – A. Poli, Paletta, A. Romagnoli, De Sciglio – Kucka, Locatelli, Bonaventura – Honda (62. Adriano), Bacca (58. G. Gomez), Niang (70. Suso).
    Zmiany: Gabriel, Plizzari – Adriano, Suso, Lapadula, Ely, C. Zapata, G. Gomez, Sosa, Abate, Pasalić.

Sędzia główny: L. Banti
    Asystenci: R. Di Fiore, S. Longo
    Techniczny: F. Meli