Lotte – Bayer 2:2 (4:3 po rz. karnych) | Drezno – Arminia 0:1 (koniec) | Freiburg – Sandhausen 3:3 (3:4 po rz. karnych)
Würzburger – TSV München 0:0 (3:4 po rz. karnych) | Sankt Pauli – Hertha 0:2 (koniec) | Borussia M. – Stuttgart 2:0 (koniec)
Eintracht – Ingolstadt 0:0 (4:1 po rz. karnych) | Hallescher – Hamburg 0:4 (koniec)
Dynamo Drezno
0:1 (0:0)
Arminia Bielefeld
Wtorek 25.10.2016, 18:30 • DDV-Stadion (Drezno) • Puchar Niemiec • 2. runda

Końcówka spotkania pozytywnie wynagrodziła nam przeciętną pierwszą połowę! Obraz gry wyraźnie zmienił się po objęciu prowadzenia przez Arminię. Od tej pory piłkarze Dynama rozpoczęli oblężenie bramki Hesla, które nie dało wymiernych korzyści.
    W 66. minucie bramkę na wagę 1/8 Pucharu Niemiec strzelił Christoph Hemlein.
    Dziękujemy za obecność z nami i zapraszamy na kolejne relacje za pośrednictwem naszego portalu! (20:28:10)

90+4

90+3
    Trwa zmasowany atak gospodarzy. Nadal próbują coś wskórać w tym meczu.

90+1
    Sędzia doliczył 3 minuty do tego spotkania.

90
    Zmiana w drużynie Arminia Bielefeld: z boiska schodzi Prietl, na boisku pojawia się Cacutalua.

89
    Niebywała okazja na wyrównanie stanu meczu! Gogia popisał się precyzyjnym dośrodkowaniem na głowę Testroeta. Futbolówka z dosyć dużą prędkością zmierzała do bramki Hesla, jednak fenomenalną interwencją popisał się Salger, który głową wybił piłkę tuż przed bramką!

88
    W Dreźnie robi się coraz bardziej nerwowo! W polu karnym przy linii końcowej popchnięty został Kutschke, jednak sędzia zignorował to. Piłkarz gospodarzy ruszył do sędziego, jednak ten za tą dyskusję z nim ukarał żółtą kartką.

86
    Z trudnego położenia pokonać Hesla próbował Berko. Piłka powędrowała ponad bramką. Na nic zdały się protesty gospodarzy, które miały przekonać sędziego, iż futbolówka opuściła plac gry po rykoszecie.

84
    Zmiana w drużynie Arminia Bielefeld: z boiska schodzi Junglas, na boisku pojawia się Holota.
    84. Börner (DRE)

81
    To była piłka meczowa!! Z prawej strony po dobiegnięciu do linii końcowej w okolice "wapna" zagrał Prietl. W idealnym miejscu znalazł się Börner, który huknął jak z armaty. Po strzale piłka odbiła się jedynie od słupka!

79
    Mamy pierwszą zmianę w szeregach Arminii. Boisko opuścił strzelec bramki – Hemlein. Na przynajmniej 11 minut na boisko wszedł Voglsammer.

79
    Po dwóch nieudanych dośrodkowaniach mamy kolejny rzut rożny dla żółto-czarnych. Wspierani są oni przez własnych kibiców, którzy głośno zachęcają ich do gry.

78
    Berko już wywalczył rzut rożny. To już kolejny stały fragment gry gospodarzy w ostatnich minutach.

77
    Rzut rożny nie przyniósł żadnych korzyści, bowiem sędzia odgwizdał faul w ataku. Tymczasem mamy zmianę. Boisko opuszcza Stefaniak, a jego miejsce zajmuje Berko.

76
    Z prawej strony boiska z dosyć ostrego kąta szczęścia próbował Kutschke. Jego uderzenie zablokował Salger. Korner dla Dynama.

74
    Przewinienie Kreuzer. Poszkodowany w tej sytuacji czuje się Hemlein. Piłka dla gości.

72
    Do ataków przystąpili gracze gospodarzy. Nie ma się co dziwić. Pozostało im niecałe 20 minut, by móc zmienić rezultat spotkania.

70
    Zmiana w drużynie Dynamo Drezno: z boiska schodzi Aosman, na boisku pojawia się Kutschke.