GKS Bełchatów – Rozwój 1:0 (koniec) | Odra O. – Raków 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Olimpia Z. 2:0 (koniec)
Legionovia – Radomiak 0:1 (koniec) | Warta – Błękitni 2:1 (koniec) | Polonia W. – Kotwica 2:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
0:1 (0:1)
Radomiak Radom
Sobota 05.11.2016, 13:30 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 16. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:28:10)

Radomiak Radom zdobył trudny dla siebie teren w Legionowie i umocnił się na miejscu premiowanym awansem. Drużyna Wernera Liczki cieszy się z wyniku 1:0 po bramce Bartosza Sulkowskiego. Legionovia grała przez większą część meczu w osłabieniu i mimo ambicji, nie stwarzała wielu sytuacji podbramkowych. Najlepszym okresem w jej grze był kwadrans po przerwie. Później Radomiak opanował sytuację na boisku i nawet po stracie zawodnika, nie pozwolił na odpowiedź. Nie wybitne, ale niezłe widowisko z intensywnością, agresją i ciekawymi zdarzeniami.

90+5

90+4
    Ostatnie zrywy Legionovii. Szybuje piłka w pole karne 3. zespołu w tabeli, ale wszystko jest pod kontrolą Radomiaka.

90+2
    Napracował się w centrum boiska Bemba, ale bez zmęczenia wypisanego na twarzy, zwolnił miejsce Gawronowi.

90
    Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu.

88
    Najsprytniejszy po dośrodkowaniu z narożnika boiska okazał się Kucharski i zmiennik chyba nie spodziewał się, jak dobrą będzie mieć pozycję do zdobycia gola. Strzał prosto w Madejskiego!

87
    Riposta Świdzikowskiego, a rzut rożny, który wywalczył obrońca Radomiaka, będzie zapewne długo celebrowany przez przyjezdnych.

85
    Legionovia atakuje. Ma trochę więcej miejsca na boisku po zejściu Kwieka, ale trzeba pamiętać, że od 70 minut biega po boisku w dziesięciu.

84
    Naładowany energią Agu zmienił w ataku Radomiaka nieskutecznego dziś Leandro.

82
    Druga żółta kartka dla Kwieka! Siły wyrównane po tym jak ofensywny piłkarz Radomiaka popełnił faul w kole środkowym.

81
    Ostatnia zmiana w zespole Ryszarda Wieczorka. Ostatnia nadzieja Legionovii to Madeński, który zmienił Koziarę.

79
    Niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego po faulu Brągiela. Dwóch piłkarzy Legionovii miało szansę na oddanie strzału, ale piłka tylko zatańczyła i Szady nie musiał interweniować!

78
    Żółta kartka dla Brągiela za przewinienie przy linii bocznej boiska.

77
    Pchają piłkę do przodu legionowianie, bo rozgrywaniem trudno to nazwać.

76
    Leandro! Nie może nastawić celownika najlepszy napastnik Radomiaka. Ponownie piłka nie siadła na jego stopie i poleciała nad poprzeczką.

73
    Drugi strzał Kwieka w ciągu kilku minut. Tym razem co prawda w światło bramki, ale zbyt delikatnie i obrońca asekurujący Madejskiego zatrzymał piłkę.

71
    Pobudka! Po wrzucie z autu Radomiak rozegrał akcję na małej przestrzeni w polu karnym Legionovii i Kwiek miał dobrą pozycję do zdobycia gola. Zbyt mocne uderzenie i piłka poleciała nad poprzeczką.

71
    W ostatnich minutach widowisko nie porywa. Radomiak opanował szturm przeciwnika, który miał miejsce po przerwie i utrzymuje się w posiadaniu piłki na połowie Legionovii.

Gole: 21. Sulkowski

Kartki:   57. Milewski (LGN) – 35. Kwiek (RAM), 42. Bemba (RAM), 47. Świdzikowski (RAM), 78. Brągiel (RAM)   82. Kwiek (RAM)   12. Jovanović (LGN)

Legionovia Legionowo: Madejski – Goliński, Krotofil, Borenović, Kutarba – Milewski (65. Dzięcioł), Koziara (81. Madeński) – Garyga (64. Kwiatkowski), Płonka, Wodecki (64. Wójcik) – Jovanović.

Zmiany: Ciesielski – Kwiatkowski, Grzelak, Madeński, Dzięcioł, Wójcik, Kalinowski.

Radomiak Radom: Szady – Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski – Bemba (90. Gawron), Kościelny – Filipowicz (51. Stanisławski, 70. Kucharski), Kwiek, Brągiel – Leandro (84. Agu).

Zmiany: Banasiak – Gawron, Gurzęda, Janik, Stanisławski, Agu, Kucharski.

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków)