Ruch Z. – BKS Stal 0:0 (koniec) | Rekord – Dzierżoniów 2:0 (koniec) | Lechia ZG – Śląsk II 1:0 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
2:0 (2:0)
Lechia Dzierżoniów
Sobota 05.11.2016, 13:00 • Stadion Rekord, Bielsko-Biała • 3 liga, grupa III

Mecz był ciekawy i obfitował w wiele groźnych sytuacji. Obie drużyny oddały wiele strzałów. Lechia nie odbiegała wiele od drużyny Rekordu co widać po statystykach meczowych, ale dojrzałość drużyny z Bielska przeważyła szalę zwycięstwa. Dwie bramki z pierwszej połowy dla ekipy Wojciecha Gumoli dają 3 punkty drużynie i dalszą szansę na walkę o awans do II ligi. (14:55:47)

90+3

90+2
    Ładna akcja tercetu Buryło-Barski-Tomaszewski – zakończona strzałem niecelnym tego ostatniego

90+1
    Strzał mocny ale prosto w bramkarza gości. Damian Niedojad oddawał strzal.

90
    Jeszcze jedna szansa na gola dla Dzierżoniowa. Maja rzut wolny z 20 metra na wprost bramki.

90
    Obecnie przewaga Rekordu, który znajduje się od paru minut na połowie rywala, a to przecież Lechia powinna odrabiać straty.

85
    Co za szansa dla Sobika. Z trzeciego metra strzela prosto w Łukasza Malca! Wyjątkowo nieskuteczni są gospodarze w drugiej połowie

85
    Zmiana w drużynie Rekord Bielsko-Biała: z boiska schodzi Ogrocki, na boisku pojawia się Franusik.

85
    Kolejne dośrodkowanie "lechistów" z lewej strony po rzucie wolnym, ale uderzenie głową jednego z zawodników wysoko nad bramką golkipera.

83
    Z lewej strony w pole karne rywala wchodził Paszkowski, ale podanie na dwa metry do rywala z Rekordu

82
    Paweł Słonecki kompletnie nie radzi sobie w ekipie gości na prawej stronie obrony.

80
    Zmiana w drużynie Rekord Bielsko-Biała: z boiska schodzi Brzezicki, na boisku pojawia się Parizotto.

80
    Tomkiewicz mija kilku rywali niczym tyczki, ale ostatecznie zostaję zatrzymany.

79
    Kolejny rajd lewą strona boiska tym razem Marka Sobika, ale dośrodkowanie przejmują obrońcy gości

78
    Kolejny strzał, ale bardzo anemiczny Lechii Dzierżoniow. Żerdka z łatwością broni.

77
    Groźnie pod bramką Rekordu po dośrodkowaniu Marcina Buryło z prawej strony boiska. Akcja kończy się rzutem rożnym

74
    Lechia odkrywa się, ale to będzie grozić kontrami

71
    Zmiana w drużynie Rekord Bielsko-Biała: z boiska schodzi Hałat, na boisku pojawia się Sobik.

70
    Ogrocki idealnie podaje prostopadłą pilkę do Hałata. Ten wychodzi sam na sam, ale w tym pojedynku Malec okazuje się lepszy. To była wyborna sytuacja.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Adam

Gole: 20. Ogrocki, 26. Żołna

Kartki:   30. Hilbrycht (REK) – 32. Kyosoo (DZR)

Strzały celne: 8:8. Strzały niecelne: 7:8. Rzuty rożne: 7:4. Spalone: 7:2. Foule: 20:10.
    Rekord Bielsko-Biała: Żerdka, Bojdys, Rucki, Dudek, Maślorz, Nagi, Hilbrycht, Gaudyn, Żołna, Ogrocki, Hałat
    Zmiany: Góra, Franusik, Madzia, Kubica, Profic, Szędzielarz, Sobik

Lechia Dzierżoniów: Paszkowski, Buryło, Niedojad, Barski, Korkuś, Słonecki, Tomkiewicz, Kyosoo, Tomaszewski, Brzezicki. Rezerwowi:
    Zmiany: Spaleniak, Budai, Pietkiewicz, Parizotto, Wasilewski, Aleksiuk, Kowalczyk

Sędziowie: Mirosław Mazgaj