Chrobry – Chojniczanka 1:3 (koniec) | Sandecja – Miedź 1:0 (koniec) | Wigry – Stomil 2:1 (koniec)
Bytovia – GKS K. 1:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
1:0 (1:0)
GKS Katowice
Sobota 12.11.2016, 18:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

Drutex-Bytovia była dzisiaj nieco lepsza od GKS-u Katowice. Wykorzystała okazję, która trafiła się w pierwszej połowie i 3 punkty zostają w Bytowie. GKS największe zagrożenie stwarzał ze stałych fragmentów gry. (19:56:31)

90+4

90
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi J.Bąk, na boisku pojawia się Kamiński.

87
    Bardzo dobrze broni się ekipa Tomasza Kafarskiego. GKS nie potrafi sforsować muru w polu karnym gospodarzy. Bytovia liczy tylko na kontrataki.

85
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Garbacik (GKS Katowice).

82
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Formela.

80
    Niewiele zmieniło się w ostatnich kilku minutach. Spotkanie jest bardzo wyrównane. Bardzo dobrze funkcjonuje defensywa bytowskiego zespołu.

79
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi D. Abramowicz, na boisku pojawia się Wołkowicz.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Garbacik (GKS Katowice).

75
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Prokić.

74
    Kolejne minuty za nami. GKS spokojnie tworzy akcje, wymienia dużo podań, ale niewiele z tego wynika. Bytovia liczy natomiast na szybkie akcje Jakuba Bąka i Mateusza Klichowicza.

69
    Strzał Alana Czerwińskiego z rzutu wolnego z okolic 20 metra od bramki Bieszczada, leci dobry metr od bramki golkipera gospodarzy.

66
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Efir, na boisku pojawia się Surdykowski.

62
    Spokojnie mijają kolejne minuty. Często okazje do dośrodkowań z rzutów rożnych ma GKS. Po jednym z takich dośrodkowań GKS był bliski zdobycia gola, nikt jednak nie zamykał tej akcji.

56
    Wyrównane spotkanie. Obie ekipy grają bardzo solidnie. Gra jest jednak często przerywana przez sędziego, przez co spotkanie jest nieco "szarpane".