Ruch Z. – Lechia ZG 3:0 (koniec) | Dzierżoniów – Skra 1:2 (koniec)
Lechia Dzierżoniów
1:2 (0:1)
Skra Częstochowa
Sobota 12.11.2016, 13:30 • Stadion OSiR, Dzierżoniów • 3 liga, grupa III • Runda 16

Bardzo zaskakująca końcówka dzisiejszego spotkania!
    Skra po raz drugi zwycięża w końcówce meczu, młody zawodnik Lechii nie utrzymał koncentracji i faulował sprytnie upadającego gracza Skry.
    Wynik z perspektywy całego meczu krzywdzący drużynę gospodarzy, którzy po przespanej pierwszej połowie zagrali bardzo dobre zawody w drugiej.
    Po raz kolejny na własne życzenie Lechia traci punkty, bo sytuacji bramkowych jej nie brakowało, zawiodła kolejny raz skuteczność.
    To był ostatni mecz rundy jesiennej w Dzierżoniowie!
    Do usłyszenia w rudzie wiosennej! (15:34:44)

90+2

90+2
    Gol dla Skry!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KOWALCZYK..
    Faulowany w polu karnym przez obrońcę Lechii zawodnik Skry zdobywa w ostatniej minucie spotkania rzut karny dla swojej drużyny.
    Po zdobytej bramce sędzia kończy spotkanie.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje MALEC (Lechia Dzierżoniów).

90+1
    Sędzia pokazuje na jedenastkę dla gości.

90
    Rzut rożny dla gości. Lechici oddalają niebezpieczeństwo spod swojej bramki i przenoszą się na drugą połowę.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty.

89
    Skra znów przy piłce wywalczyła rzut rożny.
    W zamieszaniu podbramkowym po strzale głową piłka wychodzi za boisko, zaczyna Malec.

89
    Próba akcji Skry, jednak na pułapce ofsajdowej złapani goście.

88
    Rzut wolny dla Lechii. Paszkowski uderza na bramkę, jednak niewiele obok prawego słupka Koteckiego.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje KOWALCZYK (Lechia Dzierżoniów).
    Za komentarze pod adresem pracy sędziego.

Ostatnie decyzje trójki sędziowskiej z Opola wywołują poruszenie po obu stronach.

Wkraczamy w ostatnie chwile spotkania, zawodnicy ewidentnie nie chcą po raz kolejny remisować, więc czekają nas bardzo aktywne minuty.

81
    Faul bardzo blisko pola karnego – na pograniczu wymuszenia rzutu karnego. Sędzia jednak decyduje, że to młody zawodnik Lechii nieprzepisowo powstrzymuje rywala, zawodnik Skry ustawia piłkę tuż za 16stką, jednak uderza prosto w mur.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje TOMASZEWSKI (Lechia Dzierżoniów).

79
    Bardzo silne uderzenie zawdnika Skry mogło zaskoczyć Malca, który zdążył tylko piąstkować przed siebie.

78
    Obuchowski fauluje wychodzącego na czystą pozycję Parka Kyosoo. Rzut wolny Lechii, w zamieszaniu podbramkowym piłka wychodzi za boisko, ostatni piłkę dotyka bramkarz Skry, rzut rożny dla dzierżoniowian.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje OBUCHOWSKI (Skra Częstochowa).

76
    Paszkowski fauluje Włodarczyka, rzut wolny dla Skry. Dośrodkowanie w pole karne, najwyżej wyskakuje Kopeć i główkuje w środek bramki, Malec łapie bez większych problemów futbolówkę.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.