Górnik Ł. – Ruch | 0:4 (koniec) | | | Pogoń – Wisła K. | 6:2 (koniec) | | | Lechia – Wisła Pł. | 2:1 (koniec) |
Sandecja – Stal M. | 0:0 (poz.) | | | MKS Kluczbork – Wisła Pu. | 2:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – GKS T. | 1:0 (koniec) |
Wigry – GKS K. | 3:2 (koniec) | | | Zagłębie S. – Chojniczanka | 1:1 (koniec) | | | Bytovia – Znicz | 0:1 (koniec) |
Podbeskidzie – Olimpia G. | 0:3 (koniec) |
Rozwój – Legionovia | 2:3 (koniec) | | | Błękitni – Gryf | 6:1 (koniec) | | | Olimpia Z. – GKS Bełchatów | 0:0 (koniec) |
Raków – Olimpia E. | 0:0 (koniec) | | | Kotwica – Warta | 0:0 (koniec) | | | Polonia B. – Polonia W. | 1:1 (koniec) |
Sokół – Widzew | 3:1 (koniec) |
Vineta – Pogoń II | 1:2 (koniec) | | | Bałtyk G. – Jarota | 0:1 (koniec) |
Lechia ZG – BKS Stal | 0:2 (koniec) | | | Górnik W. – Ruch Z. | 0:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Miedź II | 4:2 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Dzierżoniów | 1:0 (koniec) |
Stal Rz. – Trzebinia-Siersza | 4:1 (koniec) |
Man Utd – Arsenal | 1:1 (koniec) | | | Crystal Palace – Man City | 1:2 (koniec) | | | Everton – Swansea | 1:1 (koniec) |
Southampton – Liverpool | 0:0 (koniec) | | | Stoke – Bournemouth | 0:1 (koniec) | | | Sunderland – Hull | 3:0 (koniec) |
Watford – Leicester | 2:1 (koniec) | | | Tottenham – West Ham | 3:2 (koniec) |
Chievo – Cagliari | 1:0 (koniec) | | | Udinese – Napoli | 1:2 (koniec) | | | Juventus – Pescara | 3:0 (koniec) |
Deportivo – Sevilla | 2:3 (koniec) | | | FC Barcelona – Malaga | 0:0 (koniec) | | | Eibar – Celta Vigo | 1:0 (koniec) |
Atletico – Real Madryt | 0:3 (koniec) |
Borussia M. – FC Koln | 1:2 (koniec) | | | Mainz – Freiburg | 4:2 (koniec) | | | Wolfsburg – Schalke 04 | 0:1 (koniec) |
Augsburg – Hertha | 0:0 (koniec) | | | Darmstadt – Ingolstadt | 0:1 (koniec) | | | Borussia D. – Bayern | 1:0 (koniec) |
PSG – Nantes | 2:0 (koniec) | | | AS Nancy – Dijon | 1:0 (koniec) | | | Bastia – Montpellier | 1:1 (koniec) |
Toulouse – Metz | 1:2 (koniec) | | | Rennes – Angers | 1:1 (koniec) |
Mlada – Vik. Pilzno | 0:0 (koniec) | | | Brno – Příbram | 2:2 (koniec) | | | Bohemians – Teplice | 0:1 (koniec) |
Slovacko – Hradec Kralove | 1:3 (koniec) | | | Jablonec – Slovan | 3:0 (koniec) |
Michalovce – Zeleziarne | 1:3 (koniec) | | | Prešov – Spartak T. | 1:3 (koniec) | | | Senica – Moravce-Vrable | 1:3 (koniec) |
Dunajska – AS Trencin | 2:0 (koniec) |
finał
Zagłębie Sosnowiec
1:1
(1:0)
Chojniczanka Chojnice
85
|
Za protesty otrzymuje żółtą kartkę Szumski.
|
|
84
|
Sierczyński otrzymuje żółtą kartkę za faul w polu karnym na Mikołajczaku.
|
|
70
|
Kosakiewicz otrzymuje drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną.
|
|
70
|
Martin Pribula fauluje uciekającego mu rywala i słusznie otrzymuje napomnienie.
|
|
42
|
Najemski ciągnął za koszulkę wychodzącego z kontrą Mikołajczaka i otrzymuje żółtą kartkę.
|
|
39
|
Matusiak powalczył z defensorem rywali o piłkę, jednak faulował przy okazji. Otrzymuje za to żółtą kartkę.
|
|
24
|
Żółtą kartką po faulu na Mikołajczaku ukarany został Ryndak.
|
|
18
|
Tym razem to Kosakiewicz źle zachował się w defensywie i po przewinieniu ogląda żółtą kartkę.
|
|
17
|
Paweł Zawistowski fauluje od tyłu Pribule, a później słusznie ogląda napomnienie.
|
Gole:
26. Sanogo – 86. Biskup (kar.)
Sędziowie:
Główny: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Asystenci: Golis, Stępień
Widownia:
Kartki: 24. Ryndak (SOS), 39. Matusiak (SOS), 42. Najemski (SOS), 70. Pribula (SOS), 84. Sierczyński (SOS), 85. Szumski (SOS) – 17. Zawistowski (CHO), 18. Kosakiewicz (CHO) 70. Kosakiewicz (CHO)
Spudłowany karny!:
Zagłębie Sosnowiec:
Szumski – Sierczyński, Najemski, Wiktorski, Wilk – Matusiak (C), Nowak – Ryndak, Łuczak (57. Budek), Pribula (76. Bartczak) – Sanogo (66. Dudek).
Zmiany: Fabisiak, Bartczak, Markowski, Dudek, Udovicić, Budek, Matić.
Trener:
Chojniczanka Chojnice: Budziłek – Podgórski, Markowski, Lisowski, Kosakiewicz – Jakóbowski (70. Niedziela), Zawistowski (C) (63. Mrozik), Grzelak, Biskup, Rybski (81. Mikita) – Mikołajczak.
Zmiany: Miazek, Pałys, Mrozik, Niedziela, Majtyka, Mikita, Kozłowski.
Trener:
Zmiany: Fabisiak, Bartczak, Markowski, Dudek, Udovicić, Budek, Matić.
Trener:
Chojniczanka Chojnice: Budziłek – Podgórski, Markowski, Lisowski, Kosakiewicz – Jakóbowski (70. Niedziela), Zawistowski (C) (63. Mrozik), Grzelak, Biskup, Rybski (81. Mikita) – Mikołajczak.
Zmiany: Miazek, Pałys, Mrozik, Niedziela, Majtyka, Mikita, Kozłowski.
Trener:
Sędziowie:
Główny: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Asystenci: Golis, Stępień
Widownia:
Dawid Czempisz