CSKA Mos. – Bayer 1:1 (koniec) | Monaco – Tottenham 2:1 (koniec) | Sporting – Real Madryt 1:2 (koniec)
Borussia D. – Legia 8:4 (koniec) | Leicester – Club Brugge 2:1 (koniec) | Kopenhaga – Porto 0:0 (koniec)
Dinamo Z. – Lyon 0:1 (koniec) | Sevilla – Juventus 1:3 (koniec)
CSKA Moskwa
1:1 (0:1)
Bayer Leverkusen
Wtorek 22.11.2016, 18:00 • Arena Khimki, Moskwa • Liga Mistrzów UEFA • Grupa E
    Końcowe statystyki:

Moskiewski klub został wyeliminowany z rozgrywek Ligi Mistrzów. CSKA nie ma już szans na zajęcie miejsca, które dawałoby awans do kolejnej rundy. W grze pozostają trzy drużyny, czyli Bayer, Monaco i Tottenham. Zapowiada się emocjonująca ostatnia kolejka. Wiele również zależy od wyniku tych dwóch ostatnich wypisanych drużyn. Zapraszam na pozostałe dzisiejsze starcia. (19:53:47)

90+2

90+1
    Tylko o dwie minuty przedłużył to spotkanie sędzia Alberto Undiano Mallenco.

90+1
    Zmiana również w ekipie z Moskwy. Na ratunek CSKA rusza Strandberg, który zastąpił bardzo aktywnego Czałowa.

90
    Zapowiadana rotacja w składzie gości. Na ostatnie minuty wchodzi Mehmedi, a boisko opuszcza Kampl.

90
    Traore zbyt mocno zgrywał na prawą stronę do podłączającego się Fernandesa. Piłka wychodzi za linię końcową.

88
    Do wejścia na boisko przygotowuje się Mehmedi. To będzie trzecia i ostatnia zmiana w zespole z Leverkusen.

87
    Czałow zwiódł balansem ciała rywala i znalazł nieco miejsca na oddanie strzału. Leno rzucił się na piłkę i zażegnał niebezpieczeństwo.

86
    Ostatnie minuty tego pojedynku. Gospodarze robią wszystko, aby zdobyć jeszcze drugą bramkę i zgarnąć niezbędne trzy oczka.

85
    Piłka przypadkowo odbiła się przed pole karne. Dopadł do niej Natkho i bez zastanowienia huknął w kierunku bramki. Futbolówka poszybowała jednak wysoko w trybuny.

83
    Roszada również w składzie gospodarzy. Na ławkę zszedł Dżagojew, a w jego miejsce na placu gry zameldował się Traore.

81
    Druga zmiana w ekipie z Leverkusen. Z boiska schodzi kiepsko dysponowany dzisiaj Chicharito.

81
    I od razu okazja CSKA. Przepuszczenie futbolówki do zamykającego akcję Dżagojewa, ale ten posyła ją tylko w boczną siatkę.
    80. Kevin Volland trafia w słupek!

80
    Szansa Niemców. Niezła okazja Vollanda, ale piłka po jego uderzeniu zatrzymuje się na słupku! Błyskawiczna kontra moskwian.

80
    Posiadanie piłki: 53%-47%

79
    Rosjanie wykorzystują kiepski moment, czy nawet kryzys swoich przeciwników. Bayer zdecydowanie za wcześnie i za bardzo cofnął się do defensywy, próbując bronić wyniku. To był niewątpliwie błąd.
    78. Dżagojew był na ofsajdzie?

Krzysztof

Gole: 76. Natkho (kar.) – 16. Volland

Kartki:   37. Akinfiejew (CSK), 62. Wernbloom (CSK) – 72. J. Hernández (LEV), 74. Henrichs (LEV), 77. Kampl (LEV)

Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
    Strzały celne: 5:4. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 5:4. Spalone: 3:2. Foule: 14:12.
    CSKA Moskwa: Akinfiejew (C) – Fernandes, A. Bieriezuckij, W. Bieriezuckij, Szczennikow – Wernbloom, Dzagojew (83. L. Traoré) – Miłanow, Natkho, Golovin – Čalov (90+1. C. Strandberg).
    Zmiany: Czepczugow – Ignaszewicz, L. Traoré, Nababkin, C. Strandberg.

Bayer Leverkusen: Leno – Jedvaj, Tah, Toprak (C), Henrichs – Volland, Aránguiz, Kampl (90. Mehmedi), Brandt (70. Havertz) – Çalhanoğlu, J. Hernández (81. Baumgartlinger).
    Zmiany: R. Özcan – Dragović, Mehmedi, Baumgartlinger, Wendell, D. da Costa, Havertz.

Główny: Alberto Undiano Mallenco
    Asystenci: Raúl Cabanero, Diego Barbero Sevilla
    Techniczny: Roberto del Palomar