Bournemouth – Leicester 1:0 (koniec) | Everton – Arsenal 2:1 (koniec)
A.F.C. Bournemouth
1:0 (1:0)
Leicester City
Wtorek 13.12.2016, 20:45 • Dean Court, Bournemouth • Angielska Premier League • Runda 16
    Mistrzowi Anglii brakuje blasku z poprzedniego sezonu:

W drugiej połowie nie doczekaliśmy się goli, a więc trzy punkty zostają w Bournemouth! Gospodarze grali konsekwentnie i w pełni zasłużenie osiągają szóste ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:37:00)

90+5

90+4
    Faul Morgana i to chyba przekreśla szanse gości na punkty w tym spotkaniu.

90+3
    Zmiana w drużynie A.F.C. Bournemouth: z boiska schodzi Jack Wilshere, na boisku pojawia się Tyrone Mings.

90+2
    Jakiegoś urazu doznał Wilson i konieczna będzie krótka przerwa w grze.

90+2
    W bardzo dobrej okazji znalazł się Ulloa, ale bezbłędnie pomiędzy słupkami spisał się Artur Boruc! Dobry mecz naszego reprezentanta.

90+1
    O trzy minuty przedłużony zostaje ten pojedynek!

90
    Akcja miejscowych przerwana przez liniowego, który dopatrzył się ofsajdu Wilsona.

89
    Ulloa fauwał jednego z defensorów Bournemouth. Cenny czas dla gospodarzy.

87
    Nieczysto o piłkę walczył Hernandez i kolejny gracz mistrza Anglii ukarany przez sędziego.

87
    Okazaki powstrzymany na skrzydle, ale jeszcze rzut rożny będą mieli przyjezdni.

86
    Mogło być już po meczu! Z szesnastego metra uderzał Pugh, któremu bardzo niewiele brakowało, aby umieścić piłkę w siatce!

84
    Spóźniona interwencja Morgana i zawodnik Leicester zostaje upomniany żółtą kartką.