Sunderland – Chelsea 0:1 (koniec) | West Ham – Burnley 1:0 (koniec) | Middlesbrough – Liverpool 0:3 (koniec)
West Bromwich – Swansea 3:1 (koniec) | Crystal Palace – Man Utd 1:2 (koniec) | Man City – Watford 2:0 (koniec)
Stoke – Southampton 0:0 (koniec) | Tottenham – Hull 3:0 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
3:1 (0:0)
Swansea City A.F.C.
Środa 14.12.2016, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League • Runda 16

To już wszystko na dzisiaj. Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com! (23:01:35)
    Salomon Rondon zapewnia trzy oczka swojej ekipie!

Faule: 7:8.

Koniec spotkania na The Hawthorns. Gospodarze zasłużenie pokonują 3:1 Swansea. West Bromwich w przekroju całego pojedynku był ekipą lepszą. "Łabędzie" obudziły się dopiero po stracie bramek. W ostatnich fragmentach starcia podopieczni Boba Bradley'a mieli okazję do odrabiania strat, ale stać ich było tylko na jednego gola. Bohaterem meczu jest niewątpliwie Salomon Rondon, który zanotował hattricka, a wszystkie trafienia uzyskał po uderzeniach z głowy. Łukasz Fabiański obronił w pierwszej połowie sytuację sam na sam, a przy straconych golach miał niewiele do powiedzenia.

90+4

90+4
    Piłkę w polu karnym rywali miał jeszcze Jack Cork! Zawodnik wprowadzony z ławki na murawę uderzył jednak obok bramki. Tutaj się już nic nie zmieni!

90+3
    Na ofsajdzie znalazł się James McClean. Szybko odbudowują formację gospodarze i wracają do obrony korzystnego rezultatu.
    90+1. Ben Foster uratował swój zespół!

90+1
    Ależ było niebezpiecznie! Dośrodkowanie z prawego skrzydła. Niefortunnie interweniował McAuley, który skierował piłkę w stronę własnej bramki. Sytuację uratował Ben Foster! Golkiper instynktownie interweniował!

90
    Michael Oliver zdecydował się doliczyć cztery minuty do podstawowego czasu gry!

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta podstawowego czasu gry. W posiadaniu piłki Swansea. Z pewnością będziemy zaraz oglądać długie wrzucenie futbolówki w szesnastkę.

87
    Ostatnie minuty spotkania na The Hawthorns! Prowadzi 3:1 West Bromwich. Swansea atakuje i głównie po chaotycznych akcjach stwarza sobie okazje.

85
    Okazję miał Borja Baston! Zawodnik wprowadzony na boisko z ławki rezerwowych dostał podanie w pole karne, uderzył z pierwszej piłki, jednak wyraźnie przestrzelił!

85
    Zmiana w drużynie West Bromwich Albion F.C.: z boiska schodzi José Salomón Rondón, na boisku pojawia się Hal Robson-Kanu.

84
    Była szansa dla Rondona! Wenezuelczyk miał przed sobą tylko jednego obronę, ale zbyt ospale zbierał się do dryblingu i stracił piłkę.

82
    Trochę nerwowo teraz na murawie, jednak West Bromwich nie może narzekać. Gra toczy się z dala od jego pola karnego.

80
    Upomniany przez arbitra został teraz Allan Nyom. Kameruńczyk taktycznie przytrzymywał rywala i może być zadowolony z faktu, iż nie obejrzał żółtego kartonika.

79
    Stracona bramka wprowadziła trochę nerwowości w szeregach gospodarzy. Proste nieporozumienie teraz w ekipie West Bromwich.

Tomek

Gole: 50. Rondón, 61. Rondón, 63. Rondón – 78. Routledge

Posiadanie piłki: 39 % : 61 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 0:11. Spalone: 3:1. Foule: 7:8.
    West Bromwich Albion F.C.: Foster – Nyom, McAuley, J. Olsson, Brunt – Fletcher, Yacob – Phillips, J. Morrison (77. C. Gardner), Chadli (71. McClean) – Rondón (85. Robson-Kanu).
    Zmiany: Palmer – Robson-Kanu, C. Gardner, McClean, Galloway, Leko, Harper.

Swansea City A.F.C.: Fabiański – Rangel, Mawson, Amat, Taylor – Fulton, Britton (72. Cork) – Routledge, Sigurdsson, Montero (64. Barrow) – F. Llorente (72. Bastón).
    Zmiany: Nordfeldt – van der Hoorn, Fer, Bastón, Barrow, Cork, Naughton.

Główny: Michael Oliver.
    Asystenci: M. McDonough, S. Burt.
    Techniczny: K. Stroud.