ZAKSA – Resovia 2:3 (koniec) | GKS – Projekt 2:3 (koniec) | Exact – Cuprum 1:3 (koniec)
Trefl – BBTS 3:1 (koniec) | Dafi Społem – Skra 0:3 (koniec)
G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2
23 25 25 18 13
Asseco Resovia Rzeszów
3
25 18 18 25 15
Sobota 17.12.2016, 14:45 • Hala Azoty, Kędzierzyn-Koźle • PlusLiga • 15. kolejka

0:0
    Na dziś to wszystko z mojej strony. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia pozostałych relacji w serwisie LAJFY COM. Relację przeprowadził dla państwa – Adam Kieruzel. Do usłyszenia! (17:17:03)

0:0
    MVP tego spotkania zostaje wybrany serbski przyjmujący Asseco Resovii Rzeszów – Marko Ivović!

Piąty set na wysokim poziomie. Goście zagrali bardziej solidnie od swoich rywali i zdołali sobie wyrobić na tyle bezpieczną przewagę by wygrać w piątym secie, a także w całym hicie 15. kolejki PlusLigi w Kędzierzynie-Koźlu z Mistrzem Polski – 3:2!
    0:0 Resovia zgarnia na ciężkim terenie 2 punkty, a Mistrz Polski zadowolić się musi jednym oczkiem!

13:15

13:15
    Konarski wyrzucony przez Deroo i atakujący ZAKSY uderza w siatkę. Goście zwyciężają z Mistrzem Polski!

13:14
    Z lewej strony siatki bardzo mocno po prostej uderza w boisko Sam Deroo.

12:14
    Świetna piłka od Drzyzgi na środek do Możdżonka i doświadczony środkowy kończy atak w boisku. Piłka meczowa dla Asseco Resovii Rzeszów!

12:13
    Znów świetnie na lewej flance atakuje po bardzo ostrym skosie Sam Deroo. Wracają do walki o zwycięstwo kędzierzynianie.

11:13
    Z lewej strony po bloku rzeszowian w boisko uderza Sam Deroo.

10:13
    Punktowy serwis Perrina. Trafiony tą zagrywką Tillie!

10:12
    Z lewej strony siatki przedziera się przez blok na drugą stronę John Gordon Perrin.

10:11
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany nią Andrzej Kowal. Są emocje!

10:11
    Rzucona piłka przez Perrina. O czas prosi trener Asseco Resovii Rzeszów – Andrzej Kowal!

9:11
    Przekroczył linię 9. metra przy swojej zagrywce Thibault Rossard.

8:11
    Atakuje w aut na prawej stronie Konarski. Czwarty punkt z rzędu na koncie gości.

8:10
    Zablokowany Kevin Tillie na lewej stronie. O przerwę prosi Ferdinando De Giorgi – szkoleniowiec ZAKSY Kędzierzyn-Koźle!

8:9
    Świetna akcja gości. Z drugiej linii pewnie z ciężkiej pozycji trafia w boisko Ivović.

8:8
    Z prawego skrzydła po ostrym skosie uderza Gavin Schmitt.

8:7
    Punktowy serwis Dawida Konarskiego. Nie poradził sobie w obronie Marko Ivović. Zmiana stron!

Adam Ka

G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Tillie, Witczak, Konarski, Buszek, Wiśniewski, Bieniek, Semeniuk, Pająk, Deroo, Toniutti (C), Maziarz, Czarnowski. Libero: Zatorski, Banach
    Asseco Resovia Rzeszów: Nowakowski, Lemański, Perrin, Ticháček, Dryja, Ivović, Rossard, Schöps (C), Drzyzga, Schmitt, Depowski, Możdżonek. Libero: Masłowski, Wojtaszek

Sędziowie: Piotr Król – Paweł Burkiewicz